Як поміняти номер телефону в додатку Viber?

Viber — улюблена всіма користувачами смартфонів програма, яка може надати можливість дзвонити безкоштовно в будь-які країни світу. Що для цього потрібно? Наявність безлімітного інтернету на телефоні і все!

Поміняти номер Viber
Поміняти номер Viber можна буквально в лічені хвилини

Давайте розглянемо питання, як змінити номер телефону в програмі Viber. Ця потреба в основному може виникнути, якщо ви змінили сім-карту на телефоні, а Viber був уже встановлений. Процес зміни номер дуже простий і зрозумілий.

Міняємо номер телефону в програмі Viber

  1. Запускаємо програму Viber на телефоні.
  2. Натискаємо Меню — Настройки — Конфіденційність.
  3. Шукаємо пункт «Відключити обліковий запис».

Після того, як ви натиснете «Відключити», всі ваші дані Viber будуть видалені (історія листування, стікери, настройки і т.д). Також якщо ваш аккаунт використовувався на інших пристроях, він автоматично відключиться на інших девайсах. Після цього ви можете заново запустити програму Viber, яка активує ваш новий номер телефону.

Поміняти номер Viber
Поміняти номер Viber іноді потрібно, наприклад, через зміну сім-карти

Другий спосіб, за допомогою якого можна поміняти номер в Виберіть, це видалення або перевстановлення програми на телефоні. Досить видалити і заново, наприклад, завантажити Viber на Android телефон, або будь-яку іншу модель.

На жаль, як ви зрозуміли, сохрініть переписку на новому номері не вдасться. Тому, якщо у вас була якась важлива інформація в історії, збережіть її, перед тим як активувати новий номер.

Можна не переживати з приводу контактів, всі вони залишаться, тому що програма синхронізує всі номери з телефонної книги. Приємного спілкування вам!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector