У Вайбере не працює мікрофон як вирішити цю проблему

Частим питанням, яке задають користувачі мобільних пристроїв, виявляється питання про мікрофон. У Вайбере не працює мікрофон іноді. Це досить поширена проблема для дуже широкого спектру смартфонів, планшетів.

І дуже часто буває, що винуватцем виявляється власне
Вайбер. У деяких випадках проблема з мікрофоном в Вайбере вирішувана, але в ряді випадків дозволити її виходить тільки втручанням в механіку пристрою, в його апаратну частину.

Проблема з мікрофоном
Проблема з мікрофоном

Чи не працює мікрофон в Вайбере: способи вирішення

Часто користувачі Вайбера відзначають, що існує якась проблема при використанні мікрофону в популярному мессенджере. При цьому вони відзначають, що мікрофон абсолютно нормально справляється зі своїми функціями в іграх, під час запису повідомлення на диктофон.

Однак в Вайбере він відмовляється працювати і співрозмовник на протилежному боці просто не чує вас, хоча ви його чуєте дуже добре.

Більш того, часто відзначається, що мікрофон поводиться так не тільки по відношенню до Вайберу. Аналогічна поведінка він демонструє і в таких додатках як скайп або FaceTime. Такий плачевний результат роботи мікрофона має досить складне рішення.

Однак якщо цей компонент цифрового пристрою погано працює тільки в Вайбере, тоді рішення проблеми може виявитися досить простим.

Вайбер, не працює мікрофон
Вайбер, не працює мікрофон

  • Перш за все, просто завантажте Вайбер повторно і переустановите його. Цілком можливо, що програма некоректно встановилася в вашому гаджеті.
  • Якщо проблема не зникла, тоді спробуйте знайти старішу версію цього додатка. Цілком можливо, що дана версія просто несумісна з прошивкою вашого цифрового пристрою.

Якщо в Виберіть не працює мікрофон, тоді спробуйте оновити прошивку встановленої операційної системи. Адже цілком можливо, що ви не зможете знайти підходящу під вашу прошивку версію цієї програми.

У Вайбере не працює мікрофон
У Вайбере не працює мікрофон

Чи не працює мікрофон в Виберіть: втручання фахівця

Прості рішення не завжди можуть принести успіх. Корінь проблеми може знаходитися набагато глибше, ніж здається. Наприклад, часто на погану роботу мікрофона в Вайбере скаржаться користувачі айфонів.

не працює мікрофон як вирішити проблему
не працює мікрофон як вирішити проблему

Здається, що ця проблема повинна вирішуватися досить просто, проте у цього пристрою є цілих три мікрофони. Один з них необхідно замінити, щоб Вайбер почав працювати справно.

Таке рішення вимагає втручання фахівців з ремонту мобільної техніки. Адже, як би не мали наміру розробники створити кроссплатформне додаток, яке змогло б запускатися справно на різних версіях одного і того ж пристрою, але все ж передбачити всі нюанси вони не можуть.

Тому цілком можливо, що взята вами версія Вайбера не відповідає конфігурації пристрою і нічого не знає про мікрофон, який встановлений на вашому пристрої.

Якщо в Вайбере не працює мікрофон, потрібно або замінити версію Вайбера, або звернутися до тих, хто зможе допомогти з механікою гаджета. Також, подивіться чи працює мікрофон в інших програмах гаджета. Цілком можливо, що він віджив термін експлуатації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector