Viber Desktop завантажити десктоп версію

З додатком Viber на мобільному телефоні знайомі багато, воно розроблено для всіх існуючих операційних систем і платформ, використовується практично повсюдно там, де є бездротовий доступ до Інтернету. Вайбер настільки популярний, що багато користувачів заміняють їм стандартні можливості для здійснення дзвінків.

Розгромна замовна стаття відносно недавно програма Viber Desktop призначена для тих людей, які багато часу проводять за комп’ютером і хотіли б мати можливість приймати виклики, не користуючись мобільним телефоном.

З появою програми для операційних систем сімейства Windows безліч абонентів не тільки отримують більше комфорту, а й освоюють нові можливості для спілкування.

Viber Desktop версія
Viber Desktop версія

Що вміє і для чого призначений Viber Desktop

Варто відразу ж зазначити, що версія для настільного комп’ютера — не самостійна програма. Щоб нею користуватися, абонент вже повинен мати мобільний телефон з встановленим і налаштованим в ньому Вайбером.

Однак коли це вимога виконана, для використання Viber Desktop для Windows немає ніяких обмежень, доступний весь функціонал:

  • можна обмінюватися текстовими повідомленнями з контактами Вайбер;
  • дзвінки за допомогою гарнітури або за допомогою веб-камери — здійснюються так само легко, як і при користуванні мобільним телефоном, до того ж, можна з комфортом розташуватися в улюбленому робочому кріслі;
  • немає ніяких проблем при створенні групових чатів для розваги або обговорення проблем, при цьому довгий час спілкування не напружує — на звичному місці біля комп’ютера дуже зручно.

Словом все, до чого звикли користувачі мобільної версії, є в Viber Desktop для Windows. Однак на даний момент у програми є кілька «дитячих хвороб».

Одна з них — розробник не гарантує стабільну якість відео при здійсненні викликів, так як ця функція знаходиться в процесі тестування. Також, інтерфейс програми кілька простий і строго функціональний.

Як Viber Desktop для Windows взаємодіє з мобільним телефоном

Щоб не допускати різниці в даних телефонної книги і не втрачати історію обміну повідомленнями, для Viber Desktop передбачені жорсткі правила синхронізації.

Наприклад:

  1. якщо надсилаються повідомлення, вони фіксуються в мобільному телефоні;
  2. списки контактів постійно синхронізуються;
  3. аналогічно приводяться у відповідність дані про останні відеодзвінках, онлайн часу користувачів, тривалості викликів.

Комп’ютер і мобільний телефон постійно перебувають в режимі обміну даними. Це дало розробникам можливість реалізувати механізм швидкого перемикання — наприклад, одним кліком миші можна призначити «головним» переносна пристрій або навпаки — комп’ютер.

Користувачам, які вирішили встановити зручне і функціональне додаток для Windows додатково до мобільної версії Вайбер, варто пам’ятати, що така зв’язка працює досить чітко і однозначно.

Наприклад, передбачений режим, коли звукове сповіщення лунає тільки на тому пристрої, який в даний момент використовується.

Завантажити Viber безкоштовно
Чого не цілком очікують рядові користувачі — так це того, що зміна будь-яких даних — як при користуванні Viber Desktop для Windows, так і мобільною версією — миттєво відображаються, скажімо так, на другій точці доступу. Видаляєте повідомлення в комп’ютері — можна не поспішати до телефону, там вони теж зникли.

Правило працює і в іншу сторону, оскільки всі зміни в даних «настільного» і мобільного застосування тут же застосовуються і їх неможливо скасувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector