Як подивитися, хто подивився запис в ВК

У березні 2017 року адміністрація «Вконтакте» заявила про додавання в функціонал ВК лічильника перегляду записів на сторінках спільнот і користувачів. Тепер ви можете наочно бачити, скільки переглядів було у вашій записи, і яка популярність вашого контенту. При цьому окремі користувачі не тільки хочуть знати, скільки переглядів отримав той чи інший матеріал, але і хто саме переглянув його. Чи є способи отримання даної інформації? Нижче розберемо, яким чином можна подивитися, хто саме з користувачів подивився вашу запис у ВК. А також що нам для цього знадобиться.

Особливості функціоналу лічильника переглядів ВКонтакте

Лічильник переглядів VK з’явився в березні 2017 року, і з тих пір став базовим інструментом, що демонструє кількість переглядів наших матеріалів. Він розташований праворуч знизу від опублікованого нами поста.

Лічильник переглядів ВК

Лічильник переглядів матеріалу в ВК

Лічильник працює наступним чином:

  • Її видно як автору записи, так і гостям сторінки;
  • Приховати лічильник неможливо;
  • Лічильник не відображає, хто саме переглянув вашу запис;
  • Якщо запис була зроблено до 2017 — лічильник може бути відсутнім;
  • Для перегляду лічильника на мобільних телефонах необхідно відкрити саму запис;
  • Лічильник вказує кількість переглядів, а не переглянули запис людей. Один і той же людина може переглянути запис кілька разів. При цьому лічильник покаже саме перегляди записи, а не просто гортання вашої сторінки;
  • Перегляди автора поста також враховуються лічильником.

Таким чином ми бачимо, що незважаючи на кількісний підрахунок переглядів, лічильник не дозволяє нам побачити, хто дивився вашу запис в Vkontakte. Адміністрація «Вконтакте» вирішила зробити це питання конфіденційним, і не збирається міняти свою політику в даному відношенні.

Так як же можна побачити, хто дивився вашу публікацію в VK? Спосіб є.

Це корисно знати: Що означають в ВК сердечка різних кольорів.

Яким чином можна дізнатися, хто саме подивився запис в VK

Незважаючи на те, що Вконтакте не надала офіційних інструментів для відображення подивилися вашу запис користувачів, є спосіб зробити це. Даний варіант полягає у використанні додатків VK, що відображають перелік гостей вашої сторінки.

запуск програми

Запуск програми «Мої Гості»

Найбільш відомим додаток даного виду є додаток ВК «Мої гості і шанувальники». Після запуску цього додатка закрийте в ньому два вікна, що пропонують розмістити запис на вашій стіні і перейти в іншу групу, і вам відкриється весь функціонал.

У вкладці «Гості» ви будете бачити користувачів, які відвідали вашу сторінку в ВК, і тих, хто читає ваші матеріали. Оскільки робота програми номінально додатки стартує з часу його запуску, то рекомендується час від часу запускати додаток з метою відстеження відвідувачів вашої сторінки.

Відвідали сторінку користувачі

У вкладці «Гості» відображаються відвідали вашу сторінку користувачі

За відгуками користувачів, цей додаток показує непогані результати в відображенні гостей вашої сторінки. Хоча існує і протилежна думка, яка вважає, що програма просто хаотично відображає в відвідувачах ваших друзів, плюс тих, хто лайкнув ваші пости і коментарі. При бажанні, ви можете поекспериментувати з додатком самостійно, і винести свій власний вердикт.

Інші способи подивитися, які користувачі читають ваші публікації в ВК

Також в мережі присутні мережеві ресурси, що обіцяють дані про переглянули ваші матеріали користувачів. Для своєї роботи такі сервіси зазвичай вимагають ваш логін і пароль, які необхідно ввести на даному сайті.

Зрозуміло, ці ресурси — фейковий, і реального ефекту від їх роботи ви не побачите. У гіршому ж випадку ви не тільки втратите доступ до вашого профілю, а й заразите ваш ПК черговим зловредів. Тому не рекомендуємо довіряти подібним інструментам, і уникати введення на них вашого логіна і пароля.

Читайте також: Як дізнатися, з ким переписується людина в VK.

висновок

У нашій статті ми розібрали, яким чином можна подивитися, хто з користувачів подивився вашу запис у соціальній мережі ВК. А також які способи для цього існують. Єдиним працюючим способом є використання додатків «Вконтакте» рівня «Мої гості», що відображає гостей, що відвідали вашу VK-сторінку. Інші ж способи зазвичай виявляються неефективними, і отримати на їх основі інформацію про прочитали ваші матеріали користувачів ви не зможете.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector