Як почистити MacBook від пилу

Користувачі будь-якої моделі ноутбука стикаються з такою проблемою, як пил в клавіатурі і чи в своєму ПК. Очистити її буває не завжди просто. Такий пристрій, як Macbook, було дуже сильно захищене компанією від попадання в нього пилу. Його навіть не завжди можна розібрати.

Чистка від пилу MacBook

Як проводити чистку?

підготовка ноутбука

Для початку будь-яких робіт з очищення пилу, вважаючи і Macbook Pro, потрібно відключити пристрій, а вже після зняти задню кришку. Для цього макбуков вам необхідно буде відкрутити 10 болтів, проте їх кількість може відрізнятися при різних моделях пристрою. При їх відкручування будьте гранично уважні. Чи не розгубіть і не спитайте їх з іншими.

Після виконання цих операцій слід зняти кришку. Кришка зроблена з алюмінію, що робить її приємною на дотик. На зворотному боці кришки зображена докладна інструкція по її зняття.

Для відключення системи харчування слід від’єднати шлейф батареї від порту підзарядки, а також від основної плати.

Для забезпечення повної чистки макбуков Pro від пилу потрібно зняти жорсткий диск. Робити це слід гранично акуратно, не пошкодивши нічого з вмісту ноутбука.

Систему, яка відповідає за охолодження, необхідно зняти і почистити. Без цього етапу можна виробляти жодну чистку макбуков від бруду і пилу. Після цього слід від’єднати радіатор. Тепер зніміть сам SSD-диск. Знявши його, можна помітити величезну кількість пилу, яку необхідно очистити.

Для самої очищення потрібно використовувати спеціальні пензлики. У важких випадках в хід йде розчин, який добре видаляє бруд, але при цьому не робить погано металу.

Як очистити клавіатуру від пилу?

спосіб 1

При залипання який-небудь з клавіш не варто бігти в ремонтну майстерню, адже цю неполадку можна виправити самостійно. Однак для цього потрібно обов’язково купити балончик зі стисненим повітрям.

При очищенні цим балончиком важливо мати спеціальну трубочку для розподілу повітря. Відстань між ними має бути приблизно 1,5 см.

Чистка клавіатури Macbook

Чистка клавіатури Macbook

Переверніть ноутбук на 75 градусів і розпилюйте повітря по клавішах. Робити це треба зліва направо.

інші способи

 1. Потрясіть злегка клавіатуру над відром для сміття. Зазвичай там накопичується багато крихт і комашок. Хоч в макбуков Pro все це туди насилу може пробратися, варто почистити її і таким способом.
 2. Бавовняна ганчірка може вам допомогти в очищенні, однак не варто використовувати синтетику.
 3. Можете також використовувати спеціальні вологі серветки для скла.
 4. Ще можна взяти ватяну паличку, змочити її розчином для миття вікон і прочистити клавіатуру. Після чого протріть сухою паличкою або ганчіркою.

Чистка ноутбука ганчіркою

Чистка ноутбука ганчіркою

дезінфекція

 1. Пачка дезінфікуючих серветок може допомогти, однак важливо, щоб у них не було білизни. При відсутності таких серветок змочіть звичайну в спирті, і вона добре виконає своє завдання.

  Дезінфікуючі серветки для чищення

  Дезінфікуючі серветки для чищення

 2. Перед протиранням обов’язково відіжміть її. Якщо на клавіатуру потрапить вода, то буде погано.

  Протирання клавіатури серветкою

  Протирання клавіатури серветкою

Після дезінфекції потрібно дати висохнути клавіатурі 5-10 хвилин.

Якщо хоч раз в 3 місяці очищати свій пристрій від пилу, то тоді ваш пристрій буде працювати стабільно. Клавіатуру варто очищати 1 раз в тиждень. На макбуков все продумано, і бруду в них накопичується не завжди дуже багато. А також хочеться попередити, що при використанні балона і макбуков треба бути обережним. Дезінфекцію теж варто регулярно проводити, так як шкідливі мікроби і бактерії регулярно там скупчуються. Сподіваємося, що у вас не залишилося питань. Але якщо вони у вас є, то пишіть їх в коментарі. А також будемо вдячні за лайк і репост цієї інформації своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector