Як почистити клавіатуру комп’ютера в домашніх умовах

В наш час кожна людина проводить левову частку свого часу сидячи за комп’ютером. У кого робота, у кого розваги, а у кого і все разом. Зараз люди буквально живуть за ноутбуками, їдять, сплять і роблять ще дуже багато справ, не відриваючись від екрану. Зрозуміло, це призводить до того, що на клавіатурі осідає пил, бруд, крихти і безліч іншого сміття. Все це з часом призводить до того, що клавіші починають прилипати, западати, а після тактильного контакту з кнопками і зовсім хочеться швидше вимити руки. Чистка клавіатури зараз стала таким же звичайною справою, як протерти стіл. Логічно, що багатьох цікавить, як можна почистити клавіатуру в домашніх умовах, щоб не нести нікуди дорогоцінний девайс і вже тим більше не платити за таку, здавалося б, просту роботу.

Перше, з чого потрібно починати, — відключити комп’ютер від мережі живлення, а після від’єднати клавіатуру. Далі переверніть її і ретельно потрясіть, щоб все сміття висипався (бажано підкласти що-небудь під низ, куди буде сипатися сміття). Тепер уже можна позбавлятися від глибоко застрягли, дрібних частинок. Тут допоможуть фен або пилосос. Використовуючи пилосос, надіньте маленьку плоску насадку для меблів або важкодоступних місць. Після продміть феном, зверніть увагу, що потрібно переключити його в режим прохолодного повітря. Продування гарячим повітрям може пошкодити клавіатуру. Для самих-самих проблемних зон використовуються м’які кисті, а останню красу допоможуть навести ватяні палички, які слід змочити спиртом. Ще можна пройтися по поверхні клавіш звичайними вологими серветками, які приберуть з кнопок жир і бруд.

Використання міні-пилососа для чищення

Проблема чистки клавіатури від пилу вже давно присутній у нашому житті, тому не могла обійтися без більш технологічного підходу до її вирішення. У багатьох інтернет-магазинах можна за відносно невеликі гроші придбати спеціальний міні-пилосос, який працює від USB. Такі девайси досить ефективні і дуже зручні у використанні. Така прибирання не займе у вас і п’яти хвилин. Також в магазинах, що спеціалізуються на техніці та електроніці, можна придбати спеціальні серветки, які добре справляються з забрудненнями. Ще одна дуже хороша річ — кіберлізун. Це маса, схожа на желе або пластилін, яка розподіляється по всій клавіатурі, заповнюючи всі отвори, таким способом весь забився сміття прилипає до неї, а вам же залишається тільки зняти цю масу і насолоджуватися чистотою клавіатури.

Спеціальна липучка для видалення бруду

Якщо ви зовсім все запустили і потрібна капітальна чистка, то тут необхідно вийняти всі кнопки (попередньо сфотографувавши їх положення, щоб було зрозуміло, куди ці клавіші вставляти після чистки). Знімати клавіші можна викруткою або іншими, схожими на неї предметами. Важливо обмотати кінець викрутки або іншого предмета, який ви будете використовувати, ізоляційною стрічкою, скотчем або пластиром, щоб не пошкодити самі клавіші. А далі все, як описувалося вище, з тією лише різницею, що тепер ніяких важкодоступних місць немає. Клавіші не заважають, тому дуже легко і зручно прибрати весь пил за допомогою пилососа, потім продути феном, почистити пензликами, щітками і нарешті протерти серветками. Зверніть увагу, що ні в якому разі не можна протирати простий вологою ганчіркою. Вода може потрапити всередину і порушити роботу клавіатури.

Чистка клавіатури під клавішами

Чистка ноутбука — проблема вже дещо іншого порядку, так як кнопки з нього зняти не вийде, а сама клавіатура ніяк не відключайте. Але все це не біда. Клавіші на ноутбуках стирчать не так сильно, а відстані між ними не такі маленькі і глибокі. Тут допоможуть ті ж кошти, що і для комп’ютерної клавіатури: пилосос, фен з холодним повітрям, пензлики, ватяні палички і серветки. Дуже зручно використовувати кіберлізуна. Коли на ринку є спеціалізовані засоби, то чистка клавіатури навіть на ноутбуці не здається такою вже великою проблемою. Міні-пилосос, що працює через USB-роз’єм ноутбука — це мастхев сучасного офісного працівника. Головне, пам’ятайте, що будь-які дії, описані в статті, необхідно проводити тільки з вимкненим комп’ютером. Це елементарна техніка безпеки, яка допоможе зберегти як ваше здоров’я, так і сам ПК.

Способи чищення ноутбука

Тепер, коли ви знаєте, як почистити клавіатуру від пилу своїми руками, ваш ПК буде завжди в чистоті і порядку, а працювати за ним буде приємно.

Залишайте в коментарях думку про цю статтю і діліться власним досвідом в боротьбі із забрудненням клавіатури.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector