Як перенести дані з iPhone на iPhone

Компанія Apple вже давно привчила всіх своїх покупців до того, що кожен рік після презентації нового iPhone слід починати відкладати гроші на його придбання. Взагалі, в наш час люди все частіше змінюють свої смартфони на більш нові. У зв’язку з цим, все більш актуальним стає питання перенесення даних з одного iPhone на інший. Про те, як можна це зробити, поговоримо далі в статті. Давайте розбиратися. Поїхали!

Всього існує два шляхи здійснення переносу інформації з одного Айфона на інший:

  • Через iCloud.
  • Через iTunes.

Вхід в систему icloud

Перенесення даних через iCloud

Перший спосіб, мабуть, краще через свою простоту. Для початку вам знадобиться скинути всі дані зі свого Айфона в хмару iCloud. Відкрийте «Настоянки» і виберіть у списку «iCloud». У вікні, натисніть на «Сховище та копії». Далі в розділі «Резервна копія» активуйте пункт «Копіювання в iCloud», а після натисніть «Створити копію».

Після того як перенесення всіх даних в хмару буде завершений, ви можете очистити смартфон. Робиться це скиданням налаштувань. Зверніть увагу, що розмір хмарного сховища за замовчуванням не великий, а тому всі дані можуть не поміститися. Переконайтеся в тому, що вся інформація помістилася в хмару, перш ніж скидати Айфон.

Тепер можна взяти новенький iPhone і завантажити дані в нього. Під час першого запуску пристрою натисніть «Відновити з копії iCloud» у вікні «Налаштування iPhone». Далі знадобиться ввести дані для авторизації і вибрати потрібний бекап пристрої (швидше за все, це останній). Після цього запуститься переміщення інформації з хмари на новий Айфон.

Як тільки процес буде завершений, телефон перезавантажиться. Якийсь час система буде продовжувати встановлювати додатки. Це нормально, особливо якщо додатків багато.

Програма для передачі файлів itunes

Перенесення даних через iTunes

З першим способом розібралися, тепер перейдемо до другого. Якщо з якихось причин варіант з переміщенням даних через сервіс iCloud вам не підійшов, ви можете добитися того ж результату, використовуючи програму iTunes.

Насамперед підключіть смартфон до комп’ютера і відкрийте iTunes. Після того як програма знайде ваш пристрій, перейдіть на нього і в блоці «Резервні копії» відзначте «Цей комп’ютер». Далі натисніть на «Створити копію зараз». У вікні вам буде запропоновано вибрати параметри її створення. У ньому вибирайте «З копіями програм». Як тільки процес буде завершений, ви побачите запис про останньому створеному бекапе пристрою.

Тепер ви можете скинути настройки старого iPhone і приступити до переносу інформації на новий. Для цього при першому запуску у вікні «Налаштування iPhone» виберіть «Відновити з копії iTunes». У програмі відкриється вікно, в якому ви можете вибрати потрібний збереження (попередньо не забудьте підключити до комп’ютера вже новий Айфон). Як тільки завершиться перенесення інформації, iTunes виконає синхронізацію з пристроєм.

Може трапитися так, що в процесі виникне повідомлення про помилку, в якому говориться, що деякі об’єкти не можуть бути переміщені, так як Ви не авторизовані операцію на цьому комп’ютері. В такому випадку зайдіть в меню програми і виберіть пункт «Авторизувати цей комп’ютер …». Після введення цих даних проблема повинна зникнути.

альтернативний спосіб

Існує і третій, альтернативний спосіб, однак він передбачає використання сторонніх коштів. Вам знадобиться завантажити на свій комп’ютер спеціальну утиліту, яка дозволить вам працювати з вмістом Айфона. До таких утилітам відносяться файлові менеджери iTools, iFile, iPhoneBrowser і деякі інші.

В цілому цей підхід нічим не відрізняється від попереднього, тільки замість «рідного» Айтюнс використовується стороння програма. Якщо інтерфейс будь-якої з цих утиліт вам більше до душі, ніж інтерфейс iTunes, то цей спосіб вам підійде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector