Як оновити WhatsApp, не оновлюється WhatsApp — причини помилки

WhatsApp — один з найпопулярніших месенджерів для комп’ютера і смартфона. Розробники невпинно трудяться над його удосконаленням, тому періодично радують користувачів оновленнями. Їх бажано встановлювати своєчасно, щоб всі функції програми були актуальними і ви не відчували проблем в спілкуванні з іншими користувачами.

Як оновити Ватсап на телефоні

Незважаючи на простоту оновлення додатків в загальному, у деяких людей все ж виникають проблеми з програмою Ватсап. Далі по тексту буде розказано, як встановити оновлення на телефонах під управлінням ОС Android і iOS.

Ілюстрація на тему Як оновити WhatsApp, не оновлюється WhatsApp - причини помилки

Процес оновлення на Андроїд-пристрої

Андроїд — це найпопулярніша мобільна ОС, тому розумно буде почати з неї. Процес оновлення займає небагато часу і досить простий у виконанні, вам лише потрібно виконати деякі дії в налаштуваннях Play Market:

 1. Якщо месенджер запущений, вийдіть з нього.
 2. Перевірте чи підключено пристрій до мережі.
 3. Якщо трафік лімітований, перевірте чи достатньо його на скачування оновлення. В середньому необхідно близько 20 МБ, щоб завантаження пройшла успішно.
 4. Запустіть Play Маркет.
 5. Відкрийте меню програми. Для цього натисніть по трьом горизонтальним смужках, розташованим у верхньому лівому кутку.
 6. У списку категорій перейдіть в «Мої додатки та ігри».
 7. У новому меню перейдіть на вкладку «Оновлення».
 8. У списку додатків, які підлягають оновленню, відшукайте WhatsApp.
 9. Натисніть на кнопку «Оновити».
 10. Підтвердіть свої дії, натиснувши на «Прийняти».

Ілюстрація на тему Як оновити WhatsApp, не оновлюється WhatsApp - причини помилки

Відразу ж після цього почнеться оновлення, за яким можна стежити в спеціальному вікні із смугою прогресу. Після завершення установки система повідомить про це відповідним повідомленням.

Як здійснити оновлення на айФоні

Якщо ви щасливий володар iPhone, тоді попередня інструкція по оновленню месенджера вам не підійде. Однак оновити його в iOS набагато простіше і швидше, необхідно зробити наступне:

 1. Як і у випадку з Android, перевірте чи встановлено підключення до інтернету і чи вистачає трафіку для скачування нової версії програми.
 2. Закрийте програму Ватсап, якщо воно було відкрито.
 3. Відкрийте програму AppStore.
 4. У нижній частині екрана перейдіть в розділ «Оновлення».
 5. Зі списку всіх програм, які потребують встановлення нової версії, виберіть Ватсап і натисніть на кнопку «Оновити».

Ілюстрація на тему Як оновити WhatsApp, не оновлюється WhatsApp - причини помилки

Далі все, як і з андроїдом: вам необхідно дочекатися закінчення установки нових файлів і після цього можна користуватися програмою знову.

Чому не оновлюється WhatsApp?

Часом при оновленні Ватсапа можуть виникати проблеми. В такому випадку необхідно буде зробити деякі дії для ліквідації помилки. Причини та шляхи їх вирішення будуть детально розібрані далі по тексту.

 1. Якщо при спробі завантажити нову версію програми ви стикаєтеся з деякими проблемами, то перевірте, чи встановлено з’єднання з інтернетом. Про це вже говорилося раніше. Про всяк випадок перезапустите мережу.
 2. Часом, коли оновити додаток вручну не вдається, можна спробувати зробити це в автоматичному режимі. Для цього буде потрібно одна настройка в Play Маркеті — «Автоматичне оновлення». Відкрийте параметри і впевніться, що він функцію.
 3. Іноді месенджер не вдається оновити через нестачу пам’яті на пристрої. Рішення даної проблеми просте — видаліть зайві дані з телефону.
 4. Кеш Play Маркета має властивість засмічуватися, тоді можуть спостерігатися деякі збої в роботі. Щоб виключити помилку при оновленні Ватсапа, рекомендується очистити кеш в менеджері програм пристрою.
 5. Якщо жоден спосіб не допоміг, тоді спробуйте перевстановити програму. Для цього в Play Маркеті знайдіть WhatsApp, натисніть «Видалити», а після успішної деінсталяції виберіть пункт «Встановити».

Один з перерахованих вище методів точно допоможе вирішити проблему з оновленням програми. Рекомендується виконувати їх по черзі, дотримуючись за списком.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector