Як на робочому столі створити або знайти невидиму папку

У всіх є свої секрети, і багато хто хотів би їх приховати. Ось тільки не всі знають, як це зробити в системі Windows, де всі документи легко знайти, користуючись стандартним файловим менеджером, а ставити паролі можливо тільки за допомогою допоміжних програм. Однак зручний засіб є і існує воно ще з часів XP — «невидима» папка.

Створити приховані файли і папки

У цій статті ми розповімо, як приховати і показати файли і папки в Windows

Створення «невидимки»

Створити прозору папочку легко, і дійсно, навряд чи неозброєний погляд якогось юзера, що зазирнув на ваш робочий стіл її виявить. Алгоритм наступний.

 1. Робимо на робочому столі нову папку.
 2. Відкриваємо її контекстне меню (права кнопка миші).
 3. Вибираємо «Перейменувати».
 4. Затискаємо кнопку «Alt» на клавіатурі і, не відпускаючи її, вводимо наступну комбінацію з цифр на клавіатурі праворуч: «255».
 5. Відкриваємо розділ «Властивості» в контекстному меню.
 6. Вибираємо вкладку «Налаштування».
 7. Тиснемо «Змінити значок».
 8. Вибираємо невидиму іконку.
 9. Натискаємо ОК.

Як бачите, а вірніше не бачите, нам вдалося зробити приховану папочку: щойно створений каталог зник. Зробити «невидиму» папку легко, а знайти можна або методом дуже точного тику мишкою, або виділивши курсором область, в якій вона знаходиться. Звичайно, трюк досить дешевий, проте допоможе уберегти потрібні документи від зайвих очей. Можна засунути цю невидимку в інший каталог, але при різному відображенні елементів легко помітити дивну порожнечу. Тому ідеальне місце — робочий стіл.

можливі неприємності

Такий метод далеко має свої мінуси. До цього варто додати деякі негативні моменти.

 • Назва не приховується. Переконайтеся в тому, що коли ви зробили невидиму папку, ви вводили цифри не з верхнього рядка, а саме з клавіатури праворуч. І що вона активна (за це відповідає клавіша «num lock»).

  Клавіша Num Lock

  Введення цифр здійснюється тільки з правої цифрової клавіатури, утримуючи кнопку Num Lock

 • Каталог може бути помітний на тлі деяких шпалер. У цьому випадку просто поставте інші. На Windows 10 ще складніше: всі значки виділяються, коли по ним проводять курсором. Доведеться ховати невидимку в найдальший куток.

Як знайти приховані документи

Зробити невидиму папочку півсправи. Після цього деякі користувачі не можуть їх знайти. Але з нами такого не станеться, не тільки щодо невидимок, а й в плані справді прихованих каталогів і файлів.

З прозорими папками все досить прозоро. Знайти їх не важко: виділяємо курсором весь робочий стіл. Невидимка теж виділиться. Після цього, якщо вже набридла зайва скритність, просто міняємо значок на будь-який інший.

Проблеми зазвичай трапляються в тих випадках, коли каталог дійсно прихований, а користувач не знає, як повернути все назад.

 1. Тиснемо кнопку «Пуск» або значок лупи на нижній панелі.
 2. Вводимо в рядку пошуку «параметри папок».
 3. У вікні вибираємо вкладку «Вид».
 4. Знаходимо рядок «Приховані папки» і вибираємо параметр «Відображати».

Параметри папок - Вид - Показати

Тепер ви зможете побачити каталоги і документи з позначкою Прихований

Після цього всі іконки прихованих каталогів будуть позначені сірим кольором, і ви без зусиль зможете повернути, що втратили.

Тепер ви знаєте, як простим способом створити і приховати папку на робочому столі. Ніяких складнощів цей процес не містить, а вам дає спокійнісінько будувати свою таємну імперію, приховавши її від зайвих очей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector