Як на PlayStation 2 запустити гру з флешки

Консоль Sony PlayStation 2, незважаючи на те що вважається застарілою моделлю ігрових приставок, користується значною популярністю серед геймерів. Інтерес до цієї моделі виправдовується доступністю товару, що має гідні технічні характеристики, а головне, що підтримує величезну кількість популярних розваг. Далі, як на PlayStation 2 запустити гру з флешки.

Приставка PlayStation 2

Дізнайтеся з нашого огляду і рад, як правильно і швидко на PlayStation 2 запустити гру з флешки

Навіть не дуже досвідчені любителі посидіти за приставках знають, що є можливості використовувати для консолей не тільки ліцензійні дорогі комп’ютерні іграшки, а й скористатися піратськими виробами, заощадивши при цьому значну суму. У цій статті розглянемо, як працювати на PS 2 з флешки.

Що необхідно для запуску ігор через USB-накопичувач на Sony PlayStation 2

Флешка або USB-накопичувач вважається самим надійним джерелом зберігання файлів, а також більш зручним у використанні, ніж диски. Відповідно, не дивно, що більшість геймерів воліють використовувати для зберігання ігор саме зовнішні накопичувачі, а також задаються питанням, як запустити іграшку на PS 2 з флешки.

Для того щоб втілити в життя задумане, знадобитися:

  1. Консоль Sony PlayStation 2, бажано щоб вже була чипованная, так як в іншому випадку доведеться займатися прошивкою приставки.
  2. USB-накопичувач хорошої якості, обсягом не менше чотирьох гігабайт;
  3. Порожній новий диск, бажано DVD;
  4. Спеціальні програми.

Варто відзначити, що і диск, і флешка повинні бути гідної якості, так як від цього залежить безпосередньо швидкість зчитування інформації і тривалість їх експлуатації.

Флешка хорошої якості

Радимо вибирати USB-накопичувач хорошої якості з достатнім об’ємом пам’яті

Процедура запису ігор, необхідних програм і особливості їх запуску

Для того щоб виробляти запуск ігор з флешки на PS 2 необхідно правильно завантажити, а потім записати в правильному форматі файли.

Спочатку потрібно завантажити в інтернеті і записати на диск образ PS2 uLE v4.39 boot DVD ISO.iso. Найкраще для запису образів на PS 2 підходить програма Alcogol 120%. А також буде потрібно завантажити програму FreeMcBoot, яку згодом треба буде розпакувати на USB-накопичувач. Перш ніж приступити до роботи з флешкою, важливо її відформатувати в системі FAT 32 за допомогою комп’ютера або ноутбука.

На консолі повинна бути встановлена ​​програма OpenPS2Loader 0.8, призначена для коректної роботи дисків, об’ємом більше одного гігабайта, яку можна завантажити з off-сайту.

Після цього DVD і флеш-карту необхідно вставити в консоль, завантажити підготовлений диск з інформацією. Через нього треба встановити на приставку з накопичувача програму FreeMcBoot. Після установки FreeMcBoot потрібно перезавантажити приставку, внаслідок чого в звичному вікні консолі з’являться додаткові програми, які в подальшому будуть супроводжувати коректній роботі приставки з дисками і дозволять запуск файлів з зовнішніх джерел.

Тепер переходимо безпосередньо до роботи, що відноситься до безпосередньої діяльності. Необхідно завантажити бажану гру з інтернету, створити папку DVD на отформатированном USB-накопичувачі, куди згодом будуть скидатися викачані файли. Образ гри повинен бути в форматі ISO, назва повинна мати таку структуру: код диска, назва файлу, iso. Якщо назва способу має іншу структуру, його потрібно перейменувати. Образ з правильною назвою треба закинути в папку DVD флеш-карти.

Після цього підготовчий етап можна вважати завершеним. Варто відзначити, що якщо файл за обсягом перевищує чотири гігабайти, тоді його записувати необхідно за допомогою програми USBUtil.

Скріншот програми USBUtil

USBUtil дає можливість керувати майже усіма опціями по роботі з ISO образами ігор

Тепер можна вставляти накопичувач з записаними файлами в консоль і за допомогою додаткової програми uLaunchELF, встановленої раніше при роботі з FreeMcBoot, входимо в меню, де відіб’ється вікно налаштувань флешки. Треба вибрати через меню «зберегти гри» або Save changes. Після перезавантаження приставки відкриється список файлів, записаних на зовнішньому накопичувачі.

Для того щоб запустити іграшку, треба навпаки відповідного файлу натиснути «х» і дочекатися, поки він завантажитися. Розповідати, як грати на ПС 2 геймерам не має сенсу, так як подальша експлуатація консолі має стандартні настройки і правила.

Підведемо підсумки

Незважаючи на серйозну боротьбу проти піратської продукції в країні, можливість скачати улюблені гральні розваги завжди є в інтернеті. Для власників PlayStation 2, запуск ігор з флешки є відмінною можливістю користуватися улюбленими відеоіграми безкоштовно і повертатися в дитинство хоча б на короткий час.

Дотримуйтесь інструкцій, будьте уважні при скачуванні і завантаження файлів, і результат виправдає ваші старання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector