Як користуватися Вайбером на планшеті з Android

Популярність Виберіть зростає майже кожен день. З його допомогою родичі, близькі люди, колегії та просто знайомі можуть спілкуватися майже без обмежень. Головне, щоб девайс був підключений до інтернету.

Вайбер на планшет
Вайбер відмінно підходить для використання на планшеті
У зв’язку з такою популярністю месенджера, багато користувачів бажають знати, як користуватися Вайбером на планшеті. Тим більше даний пристрій використовує майже кожна людина.

Основні переваги програми

Виберіть дозволяє власникам цифрових пристроїв писати короткі повідомлення, дзвонити, відправляти картинки, отримувати фотографії незалежно від місця розташування людини.

Якщо така ж програма встановлена ​​на девайсе у співрозмовника, тоді спілкування буде виконуватися повністю безкоштовно.

Людям навіть не доведеться платити за трафік, якщо пристрій підключено до інтернету через Wi-Fi. Щоб точно зрозуміти, як користуватися Viber, необхідно добре усвідомити, якими перевагами володіє цю програму. До його переваг відноситься наступне:

 • висока якість звуку і зв’язку;
 • безкоштовні дзвінки по всьому світу;
 • мінімальне споживання електричної енергії, що подовжує заряд батареї;
 • добре продуманий інтерфейс, який зручно використовувати;
 • не потрібно виконувати регулярну авторизацію, потрібно одинична ідентифікація.

Вайбер на планшет
Додаток Вайбер має безліч корисних функцій
Всі перераховані достоїнства утиліти дозволили їй вийти на перші позиції за популярністю серед всіх подібних програм. Вона навіть випередила такого першопрохідця, як Skype. При цьому розробники софта на цьому не зупиняються. Вони постійно вдосконалюють утиліту.

Як встановити Виберіть на планшетний комп’ютер

Даний процес виконується дуже легко. Залежно від платформи цифрового пристрою потрібно відвідати офіційний магазин додатків. Якщо девайс працює під управлінням Android, тоді необхідно перейти в Google Play.
Вайбер на планшет
Для скачування месенджера знайдіть його в пошуку
Вайбер на планшет
Встановіть програму на свій пристрій
Коли пристрій створено спеціально під iOS, то в цьому випадку встановити Viber Messenger представиться можливість з AppStore.

Перш ніж розібратися з використанням додатка потрібно знати, як активувати Вайбер на планшеті. У цьому теж немає нічого складного.

Дана операція виконується в такий спосіб:

 • запускається програма;
 • вибирається країна;
 • вводиться телефонний номер мобільника;
 • натискається кнопка «Далі»;
 • відкривається SMS з кодом активації;
 • отримані цифри вписуються в відповідне поле.

Вайбер на планшет
Після установки ви можете повноцінно використовувати Вайбер
На цьому активація проги вважається виконаним. Як видно, жоден пункт інструкції не являє собою нічого складного. Весь процес може виконати навіть новачок, який жодного разу не використовував даний софт.

Меню додатка

Щоб зрозуміти, як користуватися Viber на Андроїд, необхідно вивчити його меню:

 • Контакти в автоматичному режимі переносяться з телефонної книги. Всі люди, у яких на пристрої встановлена ​​ця програма, визначаються миттєво.
 • Чат має прекрасне оформлення. У ньому користувач зможе при необхідності змінити фон. Для цього використовуються стікери і різні картинки. Такі наклейки і зображення дозволяють ще більш точніше передати емоції при написанні коротких текстів.
 • Крім того, є можливість передати голосове повідомлення. Це дуже корисна функція. Крім цього, в останніх версіях стало можливим відправляти навіть намальовані послання.
 • Якщо виникла необхідність спілкування з кількома людьми, то в чаті є іконка, на якій зображений чоловічок і знак «+». Вона дозволяє додати необхідних співрозмовників для загального діалогу.
 • Дзвінки за допомогою голосу виконуються безкоштовно, якщо вони здійснюються між користувачами софта і при стабільному підключенні до глобальної мережі. Ще можна скористатися відеодзвінки, які відрізняються гарною якістю як звуку, так і зображення.


Вивчивши досконало меню програми, можна досить швидко розібратися, як користуватися Вайбером на Андроїд. Цей месенджер надає величезні можливості власникам сучасних цифрових пристроїв. Після його скачування ще жодна людина не пошкодував про це.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector