Кращі відео привітання для Вайбера на всі випадки життя

У житті всіх людей трапляються свята. Багато з них завжди бажані. Одним таким подією є день народження. Люди його постійно чекають, тому що в цю дату їм приділяється підвищена увага і вони отримують подарунки, які завжди приємні, навіть якщо сюрпризи представляють собою якусь дрібницю.

Відеопривітання для Вайбера
Використання відео допоможе вам незвично привітати знайомих і друзів
У зв’язку з цим переважна частина власників мобільних пристроїв з встановленим Viber використовують відео привітання для Вайбера, щоб зробити приємне своїм другим половинкам, різним родичам, колегам, друзям і т. Д.

Користувачі даного популярного месенджера зазвичай надсилають винуватцю торжества веселі анімації, які додатково супроводжуються приємними теплими словами. Таке привітання завжди піднімає настрій співрозмовника.

Відеопривітання на будь-який смак через Viber

Добру справу зробив розробник програми, коли включив в неї функцію, що дозволяє відправляти поздоровлення з днем ​​народження для Вайбера іншим абонентам, використовуючи для цього вікно чату.
Скористатися цією опцією можуть всі користувачі. Однак в утиліті існують обмеження:

  • вага відеофайлу не повинен перевищувати 10 МБ;
  • тривалість ролика може бути максимум 90 секунд.

Відеопривітання для Вайбера
Підберіть відео, які підходять за призначенням та розміру
Відеопривітання для Вайбера
Виберіть відео з привітанням і відправте його адресату
Дані два обмеження вплинули на те, що відправити будь-якого контакту великий відеофайл не вдасться. Однак нерідко досить усього лише 1,5 хвилини, щоб сказати все теплі слова певній людині.
Тому навіть існуючі обмеження дозволяють створити самостійно лаконічне відео для Вайбера з днем ​​народження і відправити його, наприклад, своєму другові.

Важливо! Відеофайл, який надсилається іншому абоненту, вибирається з галереї. Його також можна відзняти за допомогою Viber Messenger.

Щоб створити маленький відеокліп, потрібно виконати наступні прості кроки:

  • запустити утиліту;
  • відкрити чат з людиною, якій вирішено передати через мережу відеоролик;
  • вибрати кнопку з хрестиком, розташовану внизу екрану поруч з «ведмежам»;
  • натиснути «Зняти відео» в меню.

Відеопривітання для Вайбера
Для самостійної зйомки відео натисніть на значок камери
Відеопривітання для Вайбера
Зніміть відео, утримуючи кнопку з гуртком
Після цього залишиться відправити відеоролик свого друга. При цьому рекомендується обов’язково написати пару теплих слів. Вони завжди будуть приємні співрозмовнику. Також ви можете зробити відеодзвінок.

Ще користувачі можуть відправляти своїм друзям анімаційні відео привітання для Виберіть, якщо на їх пристроях встановлені старі варіанти утиліти.

Ця функція була прибрана розробником з найновішою доступною. Це пов’язано з об’ємом програми, який сильно збільшився за останній час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector