Як в Вайбере зробити відео з зайчиком

Кожна людина вже знає про те, особливому додатку, як Вайбер. Програма дозволяє відправляти безкоштовні повідомлення, здійснювати голосові і відеодзвінки. Насправді ви не знаєте ще, як в Вайбере зробити відео з зайчиком, але ж такий приємний сюрприз насправді може бути оцінений по достоїнству вашим знайомим людиною.

Навіть, якщо ви активно користуєтеся різноманітними смайликами, анімація заслуговує підвищеної уваги. До того ж анімаційне відео в дійсності воістину легко створювати і відправляти.

Відео з зайчиком для Viber
Відео з зайчиком для Viber

Етап створення анімації в Вайбере

Процес створення насправді радує своєю легкістю і швидкістю. Найголовніше — це правильно виконати певні рекомендації.

animation-v-viber

  1. Ви повинні відкрити чат свого співрозмовника, звернувши увагу на свої потреби в комунікації. Тільки після того, як чат буде відкритий, ви зможете відправити анімаційне повідомлення.
  2. У лівому нижньому кутку потрібно натиснути на плюсик для відкриття докладного меню.
  3. Ви повинні вибрати кнопку, на якій зображений зайчик. Ця кнопка називається «Анімаційне повідомлення».
  4. Відкриється розділ з анімаційним відео. У нижній частині знаходиться стрічка з існуючими анімаціями, але ви можете натиснути на плюсик і завантажити нові варіанти.
  5. Записуйте голосові нотатки. При бажанні ви можете надати певний тон свого голосу.
  6. У попередньому порядку анімацію можна подивитися і зрозуміти, наскільки вона відповідає вашим очікуванням.
  7. Ви можете вставити анімацію в діалогове вікно і відправити свого співрозмовника.

Зверніть увагу на те, що анімаційне повідомлення важить мало, але при цьому бажано скористатися wi-fi для відправки контенту. Мобільний інтернет працює повільно для відправки файлів, але при цьому дозволяє влетіти в солідну суму.

video-zaika

Виберіть відео зайка можна зберегти у себе

Як можна зберігати анімації на своєму мобільному телефоні? Насправді навіть з цим завданням можна з легкістю впоратися.

  • Якщо програма встановлена ​​на мобільному пристрої з операційною системою Android, натисніть на кнопку «Зберегти в пам’яті пристрою», яку ви знайдете в верхньому правому куті.
  • Якщо додатком ви користуєтеся з iPhone, найкраще скористатися функцією «Зберегти в галерею», натиснувши на ліву нижню кнопку.

Тепер ви знаєте, як в Вайбере зробити відео з зайчиком, як переглянути його. Анімація обов’язково урізноманітнює ваше спілкування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector