Пароль в Viber — як отримати код активації для Viber

Якщо ви тільки починаєте користуватися програмою для спілкування Viber, то, звичайно ж, вас цікавить, як поставити надійний пароль на Viber. Але в цьому є нюанси, які вам потрібно знати.

Пароль на Viber
Отримання пароля в Вайбере — стандартна процедура

Ви завантажили Viber, вибравши ту версію, яка підходить саме для вашого мобільного пристрою. Після того, як ви встановили програму Viber на свій мобільний гаджет, програма попросить вас вибрати свою країну і ввести номер свого мобільного телефону.

Зробіть це, так як мобільний телефон в Viber служить вашим ідентифікатором. Але вам потрібно бути дуже уважним і вводити свій телефон без коду.

Пароль на Viber
Додаток Вайбер — одне з найпопулярніших і часто використовуваних в світі

На ваш телефон прийде СМС повідомлення з кодом активації вашої версії Viber. Вам мобільний клієнт Viber сам повинен розпізнати поле для вставки коду, який прийде в смс. Але пам’ятайте, для цього обов’язково потрібно мати з’єднання з інтернетом.

Як отримати пароль для Viber

Якщо вам не прийшла СМС, то вам потрібно буде спробувати голосову активацію. В налаштуваннях можна легко вибрати цей пункт і чекати дзвінка від робота.

Не лякайтеся, якщо номер буде незнайомим, наприклад, британським або німецьким. Пам’ятайте, що для дзвінка використовується звичайний стільниковий зв’язок і тому до вас повинен дійти вхідний дзвінок в будь-якому випадку.

Робот по телефону назве вам чотири цифри коду, який ви введете в поле, призначене для нього.

Пароль на Viber
Доброзичливий робот швидко подзвонить вам і повідомить пароль Viber після запиту

Якщо ваш код активації не прийшов, або після введення номера з’являється повідомлення «ПОМИЛКА», пишіть в офіційну технічну підтримку — як відкрити тікет в Viber описано за посиланням.

Саме ці чотири цифри і є ваш пароль для Viber. Більше ніяких інших паролів або інших варіантів активації вам водити не потрібно. Як і не потрібно придумувати паролів і логінів, які можна випадково забути.

Ваш логін — це ваш номер мобільного телефону, який ви ніколи не забудете. Після того, як ви станете користувачем програми Viber, ви зможете дзвонити і писати текстові повідомлення своїм контактам. Програма дуже проста у використанні, ви зможете в ній розібратися дуже просто.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector