Як заблокувати будь-який контакт в Вайбере

Додаток для спілкування і різнобічної комунікації Viber за останнім часом знайшло численних прихильників, число яких буквально з кожним днем ​​збільшується. Причиною тому є надзвичайне зручність месенджера і можливість безкоштовного використання програми.

Дзвонити, відправляти повідомлення і навіть ділитися з співрозмовниками інформацією про власний місцезнаходження можна безпосередньо після установки месенджера, проте в зв’язку із зростанням популярності програми багатьох користувачів хвилює питання «як заблокувати контакт в Вайбере?».

заблокувати контакт в Viber
заблокувати контакт в Viber

У «чорний список» можуть потрапити люди, які дістають вас своєю настирливістю, нав’язливими рекламними пропозиціями, або просто колишні друзі, спілкування з якими ви з якихось причин вирішили припинити.

Що конкретно відбудеться після блокування контакту?

 • По-перше, заблокований абонент не зможе дзвонити вам, відправляти повідомлення і взагалі якимось чином нагадувати про свою присутність. Аналогічним чином ви не зможете зробити дзвінок цій людині, відправити йому текстове повідомлення також не вийде.
 • Якщо через якийсь час ви вирішите змінити гнів на милість і розблокувати будь-якого абонента, то інформація про всі повідомлення, відправлених в період «блокування», збережена не буде.

Навіть якщо ви заблокуєте небажаний контакт, він все одно зможе «підписувати» вас на групові бесіди, про що додаток буде сповіщати вас у відповідному повідомленні. Якщо ви заблокували небажаного абонента, то це не позбавить його можливості переглядати ваш статус, аватарку, а також ознайомитися зі змінами у вашому профілі.

Як заблокувати в Viber контакт
Як заблокувати в Viber контакт

Історія дзвінків і повідомлень, яка була до блокування небажаного абонента, не видаляється автоматично і вимагає ручного очищення.

На комп’ютер, ноутбук або планшет з встановленим месенджером будуть надходити відео дзвінки від заблокованого абонента.

Як заблокувати контакт в Виберіть

 1. Перший спосіб: Коли на ваш пристрій приходить повідомлення від абонента, якого немає в вашому списку контактів, і який, відповідно, вам невідомий, то безпосередньо біля діалогового вікна буде можливість внести його в свою «записну книжку» з контактами, або внести його в «чорний список» (Тобто заблокувати).

  Список заблокованих контактів
  Список заблокованих контактів

 2. Другий спосіб: Можна здійснити блокування небажаного абонента за допомогою груп. Для цього заходите в групу, натискаєте на екран і пересуваєте його в ліву сторону. Тепер залишається тільки натиснути на клавішу, яка називається «Блокувати».

  Меню Viber
  Меню Viber

 3. Третій спосіб: Якщо контакт абонента, якого ви бажаєте заблокувати, присутній у вашому списку, то можна пересунути в ліву сторону екран з цим розділом і здійснити блокування натисканням на вже знайому клавішу «Заблокувати».

Можна зайти в розділ налаштувань і в «Конфіденційність» вручну внести інформацію про номер абонента, якого необхідно внести в «чорний список», після чого він з’явиться в «Списку заблокованих номерів».

Як розблокувати контакт в месенджері Viber?

 • Якщо ви вирішили розблокувати абонента, вам потрібно спершу зайти в меню, в якому необхідно зайти в «додаткові параметри».
 • Далі переходите в розділ «Налаштування», в якому відкриваєте вкладку під назвою «Конфіденційність».
 • Тепер заходите в список заблокованих номерів.

Вибравши номер того абонента, якого ви збираєтеся розблокувати, натискайте на клавішу з відповідною назвою.

Ось, власне, і вся хитрість. Тепер ви в курсі як заблокувати контакт в Viber і як при бажанні внести його назад.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector