Чи не приходить код активації Viber як вирішити проблему?

Перш, ніж приступати до вирішення проблеми з кодом доступу Viber, настійно рекомендуємо вам ознайомитися з мінімальними вимогами по установці Viber. Якщо ваш апарат відповідає вимогам, проблему можна вирішити.

Код доступу Viber
Код доступу Viber може не приходити з кількох причин

Якщо вам не приходить код доступу Вайбер

  1. Перевірте номер свого телефону. Вам потрібно перевірити правильність введеного номера при активації. Правильно вибирайте країну зі списку, а також при написанні номера не використовуйте пробіли. Наприклад, для російського номера «8 919 999 88 77», ви повинні ввести «9199998877» без пробілів в поле номера мобільного телефону.
  2. Для правильної роботи перевірте стан своєї мережі і роумінгу. Переконайтеся що сигнал GSM достатньо сильний для прийому SMS повідомлення. Для перевірки ви можете просто набрати команду балансу вашого оператора.
  3. Якщо ви перебуваєте у від’їзді або роумінгу, вам необхідно активувати роумінг для отримання смс-коду Viber.
  4. Наприклад, у вас немає можливості прийняти смс на свій номер, ви можете скористатися номером місцевого оператора, на який прийде SMS або зворотний дзвінок. Viber вишле активаційний код доступу на вказаний номер. Увага: якщо ви вкажете інший номер, то цей номер буде вашому Viber ID для наданої зв’язку. Тому використовуйте номер, з яким ви можете довіряти.
  5. Спробувати отримати активацію через зворотний дзвінок. Це може допомогти в разі, якщо SMS повідомлення з 4-х значним кодом не прийшло. Як скористатися автоматичним передзвоном в Viber, можна дізнатися за посиланням.

Код доступу Viber
Робот подзвонить вам і повідомить вам код доступу Viber

Код активації прийшов, але коли я вводжу код, отримую повідомлення «Невірний код Viber»

Що необхідно зробити в цьому випадку? Як можна вирішити проблему з невірним кодом для Viber. Перше: потрібно перевірити код доступу. Переконайтеся в тому, що ви вводите правильний 4х значний номер активації, код приходить у вигляді SMS повідомлення.

Якщо не вийшло активувати СМС кодом, замовте зворотний дзвінок. Система автоматично зателефонує вам і ви отримаєте голосове повідомлення вашого активаційного коду для Вайбера.

Код доступу Viber
Якщо код доступу Viber так і не прийшов, зверніться в теходдержку

Множинні спроби реєстрації не проходять просто так — якщо ви відправили запит на отримання коду в Viber більше трьох разів, система автоматично вам блокує. Ваш обліковий запис буде не доступна 24 години. В цьому випадку необхідно видалити Viber з телефону або планшета. Потім після 24 годин заново переустановите додаток і зареєструйте код активації.

Якщо ваша проблема так і не зважилася, ви можете задати питання в коментарях. Для самостійного вирішення проблеми ви можете написати в службу техпідтримки Viber і відкрити тікет з проблемою.

Опишіть вашу помилку на англійській мові, скориставшись перекладачем. Це основні причини, по яких не приходить СМС з кодом для активації Viber.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector