Плей Маркет Вайбер для пристрою з Android

Мобільні пристрої під управлінням Android — це найпоширеніші девайси. Користувачі їх купують набагато більше, ніж айфонів. Тому значна кількість людей регулярно цікавиться, як завантажити Вайбер з Плей Маркета, щоб отримати можливість економити кошти при спілкуванні не тільки з друзями та родичами, а й з колегами.

Плей маркет Вайбер
Play Market — найлегший і безпечний спосіб завантаження Вайбера

Виберіть являє собою популярний месенджер. Його використовує вже більше 800 мільйонів людей з різних країн. Він дозволяє відправляти і отримувати короткі повідомлення, а також розмовляти з абонентами зі списку контактів.

Це все виконується безкоштовно, якщо не брати до уваги витрат за трафік. Однак і тут можна заощадити. Для цього потрібно девайс підключити до інтернету за допомогою Wi-Fi. Єдиною умовою є те, що зв’язок повинна бути стабільною.

Як встановити месенджер з Play Market

Для того щоб кожному користувачеві добре розібратися, як скачати Вайбер з Плей Маркета, була складена докладна інструкція. Виконавши всі зазначені дії, будь-який власник девайса відмінно буде розбиратися в цьому питанні. Отже, послідовність операцій наступна:

  1. Відкривається Play Market безпосередньо на смартфоні. У кожному сучасному Android-пристрої для цієї програми спочатку встановлено.
  2. У пошуковому рядку магазину вводиться назва програми.
  3. Виконується тап по месенджер в списку.
  4. У новому вікні натискається зелена кнопка, на якій написано «Встановити». Рекомендується на цьому етапі потрібно прочитати всі дозволи в новому віконці. Вони необхідні для роботи програми на девайсе
  5. Натискається кнопка з написом «Прийняти».

Плей маркет Вайбер
Наберіть назву месенджера в пошуку
Плей маркет Вайбер
Встановіть програму на свій смартфон
Плей маркет Вайбер
Відкрийте програму з робочого столу

Після цих дій почнеться установка Виберіть на пристрій. Даний процес можна спостерігати безпосередньо на екрані. Після його завершення натискається безпосередньо в магазині кнопка, на якій написано «Відкрити». Ще є можливість запустити завантажений софт, знайшовши його значок серед інших додатків.

Як вже стало зрозуміло, Viber в Play Market доступний для пристроїв, що працюють під управлінням Android. Після його установки з офіційного магазину користувачеві залишається пройти легку реєстрацію.

Для цього потрібно позначити в спеціальному полі діючий мобільний номер. Саме на нього приходить код, який вказується в месенджері. Після введення свого імені користувач може приступати до вивчення всіх функцій софта і починати спілкуватися з друзями за допомогою тексту або дзвінків.

Підтримувані ОС

андроїдIOSWP MicrosoftмасLinuxWindows
Ватсапдададанемаєнемаєнемає
Viberдададададада
Фейсбукдададададада
Skypeдададададада
телеграмдаданемаєнемаєнемаєнемає
агентдадададанемаєда
ICQдададададада
Hangoutsдаданемаєдадада
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector