Як дорого і скільки коштує просування в Інстаграм?

Напевно ви бачили сторінки розкручених блогерів, або брендові інтернет-магазини привертали вашу увагу. Хочете так само? Тоді вам необхідно знати, що для збільшення передплатників одного таланту робити круті фото, якісні відеоролики і викладати їх в соціальні мережі — мало. Навіть найпопулярніші профілі не обходяться без підтримки сторонніх програм. Скільки коштує просування в Інстаграм? Вже явно менше, ніж можна на ньому заробити протягом пари місяців.

Найдешевше і просте просування вимагає від вас близько 1000 рублів на місяць. Книга охоплює тільки залучення передплатників, лайків та відписки. Ви можете задати параметри для виконання кожної дії.

Реклама у блогерів

Бачили рекламу у блогерів? Чи вважаєте її найбільш ефективною? Або хочете стати популярнішими завдяки іншим? Давайте подивимося ціни на послуги розкрутки у популярних особистостей. Якщо ви звернетеся до популярної телеведучої і блогеру Ксенії Бородіної, чий профіль входить в список Інстаграм-мільйонників, то через пару годин на питання про ціну реклами в соціальній мережі, вам напишуть про 200 000 тисячах рублів.

Якщо ви звернетеся до продюсерів, що просуває безліч зірок одночасно, то вам представлять вже заготовлений своєрідний «прайс-лист».

При наявності достатньої суми, звичайно, можна заплатити за кілька фотографій поп-діви або актриси з товаром з вашого інтернет-магазину або з посиланням на ваш аккаунт в Інстаграм. Проте чи дійсно коштують витрачені кошти на пару постів отриманого результату? Важко сказати: все залежить від популярності вашого профілю на даний момент. Однак новачкам краще почати з чогось менш витратного.

Допомога кнопки або відмова від неї?

Можливо, ті користувачі у кого вже є бізнес аккаунт, вже помітили у себе на сторінці в Інстаграм кнопку «Просувати». З одного боку, залишається лише натиснути на неї і вибрати потрібні вам дії. Однак все тільки здається простим.

Скористатися послугою просування безпосередньо через Інстаграм можуть користувачі бізнес-акаунтів. Для власників інших видів профілів дана послуга не активна і не доступна. Варто зазначити, що для зміни типу сторінки вам знадобиться зареєструватися в Facebook і знати адресу електронної пошти. Вони необхідні для того, щоб прив’язати Інстаграм до Facebook і отримати бізнес-профіль а з ним і інші плюшки у вигляді просування і статистики.

Однак одного аккаунта мало. У Instagram існують і підтримуються певні правила і критерії для того, щоб ваш пост був рекламним і таким, що підлягає просуванню в соціальній мережі.

Назвемо найактуальніші з них:

  • Максимальний обсяг написаного тексту без пробілів повинен складати 3000 символів. Якщо матеріалу багато і хочеться розкрити тему більш детально, то краще за все розбити інформацію на кілька текстів.
  • Розміри картинки не повинні перевищувати 1936 пікселів з кожної зі сторін. Мінімальні розміри в довжину або ширину — 600 пікселів.
  • Вага відеофайлу слід зробити менше 4 Гб. Якщо ваш ролик не підходить під вказаний параметр, то скористайтеся онлайн-сервісами для стиснення.
  • На сайті https://www.facebook.com/policies/ads ви можете знайти заборонені для реклами матеріали. Якщо ви хочете підвищити популярність постів з рекламою матеріалів з забороненого списку, то навіть при ідеально підібраних параметрах вам не вдасться цього зробити.

Ох, ще не втомилися бачити обмеження і тонкощі роботи? А все це тільки підготовча частина до просування в Instagram.

Давайте, нарешті, натиснемо заповітну кнопку.

Після цього ви перейдете в меню «заклик до дії» і зможете вибрати, що потрібно виконати користувачам: відвідати веб-сайт або зателефонувати в компанію.

Якщо необхідно розкрутити вашу сторінку в Інстаграм, то скопіюйте посилання на аккаунт і вставте його в поле «відвідати ваш веб-сайт».

Потім виберіть необхідну аудиторію. Тут ви можете задати параметри для пошуку людей тільки з конкретного регіону, поставити вікові обмеження або вказати стать. Думаю, ви розберетеся, як налаштувати.

Однак у такого тривалого шляху є свої переваги. Хочете дізнатися які? Першим приємним сюрпризом буде низька вартість просування в соціальних мережах. За рік користування розкручуванням з її допомогою ви можете витратити всього 5000 рублів. У співвідношенні з вимогами сторонніх сервісів це, досить, мало.

Другим моментом, який обов’язково порадує вас, служить можливість повного контролю коштів, що витрачаються. В поле «додайте хоча б 20 р.» Ви можете ввести необхідну суму, мінімальний розмір якої свідомо освітлений в назві.

Далі перейдіть за наступними вкладках: «тривалість» — «налаштуйте свою». Тут ви вибираєте період користування. Після завершення операції ваші кошти будуть розподілені по зазначеного терміну і будуть поступово списуватися з вашої картки до тих пір, поки ліміт, введений вами, ні буде вичерпано. Ви довго налаштовували параметри і обрали зручну оплату. Чи сподобався вам результат?

Кращу пропозицію

Мабуть, найбільш зручним варіантом для розкрутки облікового запису в соціальній мережі буде вибір онлайн-сервісу. Вони дуже прості у використанні, доступні і зажадають від вас мінімум зусиль. Необхідно лише вибрати зручний по функціоналу і тарифами, зареєструватися і сплатити просування. Решту роботи за вас автоматично зробить програма. До того ж, сервіси комплексної розкрутки додають тільки реальних людей, «фільтруючи» всі можливі фейковий сторінки і спамерських пошукових роботів.

На сьогоднішній день найефективнішими сервісами для підвищення популярності служать:

  • Zengram;
  • Pamagram;
  • DoInsta.

Природно, послуги в них надаються за гроші. Однак це вигідне вкладення. Для початку роботи з ними вам знадобиться зробити пару простих дій. Природно, в першу чергу перейдіть на сайт. Потім зареєструйтеся і підключіть акаунти. Дуже важливо розуміти, що в сервісах ви можете одночасно просунути кілька сторінок, на відміну від того ж «вбудованого» просування в Instagram.

Далі відзначте необхідні параметри розкрутки або виберіть всі запропоновані. З їх налаштуванням складнощів не виникне, все зрозуміло на інтуїтивному рівні. Вкажіть спосіб просування. Програма автоматично порахує суму для оплати, а після скоєння вами переказу грошових коштів, програма почне виконувати замовлення.


Відзначимо, що за місяць розкрутки в декількох напрямках ви віддасте всього 1000 рублів.
Ось стільки просить Zengram за свої послуги

Розбігаються очі від вибору крутих сервісів і пропозицій? Тоді скористайтеся пробними безкоштовними періодами на кожному з них. Завдяки цій зручній функції ви зможете знайти для себе найбільш підходящий сервіс.

Удачі вам в роботі! Почніть старанно працювати і через кілька місяців ми зустрінемо ваше ім’я в списку найбільш популярних блогерів або власників брендових інтернет-магазинів.

Питання наших читачів


# 1. Яка мінімальна сума для розкрутки?

Якщо говорити про сервіси комплексного просування, то найнижча вартість на Zengram — 699 рублів на місяць. Сервіс з більш широким функціоналом DoInsta — 1000 рублів на місяць. Якщо ж мова йде про просування через офіційну рекламу в Інстаграм, то тут все залежить від ваших фінансових можливостей. Можете витратити від 20 рублів і до безкінечності.


# 2. Скільки коштує реклама у популярних блогерів?

Популярні блогери беруть за разовий показ реклами від 200 000 рублів. Це або одне фото або відеоролик. У блогерів з більш скромною аудиторією варто до 50 000 рублів. Початківці блогери радують цінником в районі 5 тисяч рублів.


# 3. Які сервіси найкраще використовувати для залучення передплатників?

Існує безліч сервісів і серед такої кількості важко вибрати відповідний сервіс. Ми рекомендуємо сервіси Zengram і Pamagram. Вони були протестовані і перевірені нашою редакцією, тому ми впевнені в якості їх послуг.

Якщо у вас залишилися питання — задавайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector