Автомат для друку фото з Інстаграма: де знайти і хто їх ставить?

Ще кілька років тому ніхто не міг і подумати, що послуга друку фото з Інстаграма буде так популярна серед його користувачів. На сьогоднішній день Інстабудкі можна побачити в багатьох розважальних закладах: на поверхах торгових центрів, в кінотеатрах, піцеріях і кафе, ресторанах і навіть у барах. Автомат для друку фотографій з Instagram набув популярності не тільки у великих містах Росії, таких, як Москва або Санкт-Петербург, він почав з’являтися всюди!

Актуальність подібної послуги не викликає ніяких питань: якщо раніше для того, щоб роздрукувати пару знімків, доводилося шукати спеціальні фотолаб, то зараз в будь-якому куточку міста можна зустріти Інтаграм-автомат.

Чудо-апарат може зробити миттєве Селфі або вибрати вже наявне фото і миттєво отримати полароид-картку зі своїм або навіть чужим знімком.

З розвитком мобільних технологій необхідність в роздрукованих фотографіях значно падає, але багатьом приємно зберігати вдома фотоальбом, періодично переглядаючи найкращі знімки. Яскравими Інста-картками прикрашають кімнату, розвісивши їх на стіні, або дарують роздруковані фотографії на пам’ять друзям.

Що таке Інстапрінтер?

У Інстабудках передбачена спеціальна функція миттєвого Селфі — будь-який бажаючий може зробити знімок, стоячи прямо перед апаратом! Якщо світло і ракурс виявляться не придатними, є можливість зробити знімок на телефон або планшет, завантажити фото в Інстаграм, використовуючи хештег, за виявленні якого користувач отримує роздруковане фото.

Автомат для друку фото з Інстаграм володіє величезною кількістю переваг: швидкістю роботи, якістю фотознімків і компактністю, що робить його зручним не тільки для постійно діючих закладів, а й для разових заходів (ярмарків, виставок і свят).

Можливості фотопечатного автомата

Крім набору стандартних послуг, Інстабудка має цілу низку додаткових функцій:

 1. Роздруківка фото з будь-яких соціальних мереж (Instagram, Facebook, ВКонтакте, Однокласники).
 2. Редагування тексту — вбудована функція дозволяє прибрати або додати геометки, зробити додаткові написи або поставити дату.
 3. Миттєве Селфі — знімок робиться за допомогою вбудованої в автомат камери.
 4. Заробіток на перегляді реклами — поки автомат знаходиться в режимі очікування, користувач може вивести на екран рекламний ролик, що принесе йому додатковий дохід.
 5. Особистий кабінет — використовується для віддаленого моніторингу та управління аккаунтом.
 6. Редактура фото — звичайний знімок вдосконалюється за допомогою різних фільтрів (додається фон, логотип або підкладка).
 7. Створення магнітів з унікальним дизайном — в апарат вбудована функція друку магнітів з фотографіями з соціальних мереж (Profi версія).
 8. Підтримка декількох мов — дає можливість скористатися автоматом іноземним туристам.

Як користуватися автоматом?

Екран апарату оснащений чутливим сенсором, який значно полегшує взаємодію, а інтерфейс автомата для друку фотографій з Інстаграма влаштований таким чином, що користувач інтуїтивно розуміє його принцип роботи.

Роздрукувати фото можна і за допомогою телефону, так як автомат підтримує зв’язок по Bluetooth. Покрокова інструкція по використанню Інстабудкі:

 1. Ввести хештег або ім’я користувача в рядок пошуку (для отримання доступу до закритого аккаунту доведеться згадати логін і пароль).
 2. Вибрати бажану фото для друку.
 3. Оплатити знімок картою або готівкою.


Увага! Бажаючим придбати фотографію в Інстабудке варто врахувати, що не у всіх автоматах підтримується оплата картою і не видається здача.

 1. Отримати з автомата якісні Polaroid знімки (фотографії роздруковуються 15 секунд!).

У «Інстабудкі» є свої унікальні переваги: ​​роздруковані фотографії відрізняються високою якістю — НЕ размокают при попаданні на них води, не вицвітають з часом і радують гарним рівнем чіткості.

Надрукувати дві фотографії коштує 50 рублів, і чим більше фото вибирається для друку, тим дешевше буде коштувати послуга. Роз’єднувати знімки, роздруковані цільної смугою дуже легко — потрібно просто надірвати згин.

Автомат для друку фото: малий бізнес

Для розвитку малого бізнесу зручно використовувати автоматичну функцію нанесення логотипу, телефону, адреси або запам’ятовується слогана закладу. Роздруковуючи фото, відвідувачі отримають знімок з невеликим згадкою про те місце, де вони його зробили. Це підвищує ймовірність того, що людям знову захочеться прийти туди, а також порадити його своїм друзям, родичами або знайомим, підглянувши адреса і телефон закладу на знімку з «Інстабудкі»

Публікуючи цікавий контент в Інстаграм, не варто забувати про хештег, адже вони також можуть містити назву закладу. Публікація, завантажена в Інстаграм для подальшого друку, розповість про фірму сотням, а то і тисячам людей. Якщо відвідувачем була використана функція миттєвого Селфі, на фотографії буде видна затишна обстановка, стильний інтер’єр і приємна атмосфера закладу.

Оригінальна послуга по роздруківці фото з Інстаграм, надана в піцерії, барі, ресторані або торговому центрі, запам’ятається клієнтам. В результаті багатьом з них захочеться поділитися враженнями зі своїми знайомими. Так більше людей дізнаються про заклад і захочуть провести там свого часу.

Тематичні ролики або зображення, яка виводяться на екран апарату під час режиму очікування, стануть додатковим рекламним майданчиком, що приносить прибуток.

Організація бізнесу по роздруківці фото з соціальних мереж

Організація бізнесу з використанням Інстабудок має свої нюанси, відрізняючись від інших мінімальних витрат, коштів і нервів:

 • Придбання бізнесу. Компанії, яка бажає організувати продаж цифрових фотознімків, знадобиться купити франшизу, ціна якої становить 450 000 рублей. Якщо планується придбання двох і більше автоматів, вартість знижується. У суму входить сам автомат, його доставка, установка і технічне обслуговування протягом першого року. Після оформлення всіх документів необхідно буде оплатити роялті з другого місяця після операції, розмір якого — 7%.
 • Установка і розташування Інстабудкі. Автомат повинен розташовуватися в прохолодному місці, захищеному від вологи. Він займає невелику площу — 1-2 кв. м. і вимагає наявність доступу до інтернету.

Крім технічних складових розміщення, необхідно врахувати, що автомат бажано розташовувати в місцях великої прохідності людей. Інстабудка повинна залучати максимально багато уваги, в чому допоможе цікавий дизайн кіоску.

Ні для кого не секрет, що сьогодні Інстаграм — одна із самих популярних соціальних мереж. Мільйони людей по всьому світу завантажують туди Селфі, знімки з друзями, фото пейзажів, діляться веселими фотками, знаходячи нових шанувальників і передплатників.

Підведемо підсумки

Саме тому кіоск для друку фотографій — це те, що, безсумнівно, приверне величезну кількість людей, які побажають скористатися даною послугою, яка не має аналогів на російському ринку. Зараз найкращий час скористатися популярністю соціальної мережі Інстаграм, і тоді Boft друк знімків принесе хороший додатковий дохід, кожному, хто вирішив спробувати себе в ролі підприємця і зважився організувати малий бізнес.

Залишилися питання після прочитання? Може вам підказати, де знайти подібні пристрої або де їх можна придбати? Пишіть свої повідомлення в коментарях! А також дивіться відео по темі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector