Як заробити на лайок в Інстаграмі: де, хто і скільки платить?

Кожен, хто шукав спосіб збільшити дохід через інтернет, зустрічав заробіток на на лайок. Інстаграм об’єднав мільярд людей, які щодня публікують нові фото і оцінюють публікації інших. Можна трохи видозмінити відому економічну модель «попит породжує пропозицію», на «попит на лайки, породжує нові види доходу». Ви користувач соціальної мережі, володієте цінним товаром — лайками. Чому б, не почати їм торгувати? Розглянемо, як заробити на лайок в інстаграмі і їх продажу.

Хто буде купувати лайки?

Інстаграм призначений, в першу чергу, щоб люди ділилися фотографіями зі своїми передплатниками. Користувач, публікуючи фото в своїй стрічці, розраховує на те, що воно збере багато сердець. Чим більше під фотографією відміток «Мені подобається», тим швидше розкручується аккаунт, і приходять нові передплатники. Деякі користувачі прискорюють процес і платять за лайки. Тому так поширена їх покупка і продаж.

У тих, хто вирішив заробляти гроші на лайок, може виникнути цілком логічне запитання про те, як це зробити.

як можна заробляти в інстаграмі

необхідно:

 • зареєструватися на одному з сервісів (про них поговоримо нижче);
 • отримувати завдання (зазвичай поставити «Мені подобається» під фотографією);
 • виконувати їх;
 • заробити бали, які можна конвертувати в гроші;
 • вивести оплату на свій рахунок мобільного оператора або електронний гаманець.

Зазвичай для заробітку на лайок потрібно ставити «Мені подобається» або підписатися на аккаунт користувача. Ще люди отримують бали, залишаючи коментарі. Принцип роботи аналогічний: реєструєтеся на біржі, отримуєте завдання, залишити коментар під певним постом, виконуєте і отримуєте винагороду.

Біржі, які купують лайки в інстаграмі

Існує кілька десятків, які платять, за натискання на сердечко. Ми розглянемо сервіси, які особисто протестовані командою Інставед:

 • CashBOX — це сайт, який працює з Instagram, ВКонтакте, Twittet, Facebook та іншими соціальними мережами.

заробіток на лайок на біржах

Ціни на сайті 0.1 копійка за натискання на сердечко і вступ в групу, за інші замовлення від 2 до 5 рублів. Для виведення доступна будь-яка сума, але тільки на Webmoney.

 • VKTarget популярний для отримання додаткового доходу в соціальних мережах. Для роботи на ньому, потрібно підключити сторінку в інстаграмі або іншої популярної соцмережі.

заробіток на лайок в інст на сервісі vktarget

Отримати за завдання можна від 30 копійок до 1 рубля. Засоби виводяться на номер мобільного телефону, WebMoney, PayPal і QIWI. Висновок походить від 25 рублів.

 • Socialtools має великий спектр для заробітку. На сайті можна отримувати винагороду, натискаючи на сердечка, залишаючи відгуки і розміщуючи рекламу на своїй сторінці. При реєстрації вам доведеться заповнити невелику анкету про себе. Завдання можна знайти в розділі «Біржа замовлень».

ціни на сайті для лайків sociaktools

Ціни за замовлення коливалася від 1 до 50 рублів. Виведення коштів починається від 15 рублів, перевести їх можна на Webmoney і Qiwi.

 • Forumok при реєстрації вимагає прив’язку профілю до аккаунту в соцмережі. Після потрібно дочекатися, коли реєстрацію схвалить модератор. Після цього можна братися за замовлення. Щоб це зробити потрібно перейти до свого кабінету і скористатися пошуком замовлень. Знайшли завдання, яке вам підходить, і натискайте «Взяти в роботу».

заробіток на instagram на сайті forumok

Ціни за завдання починаються від 3 рублів. Найменша сума, яку можна вивести 200 рублів. При запрошенні друзів на сайт, ви можете додатково отримати до 30% їхнього заробітку.

 • V-like.ru працює з профілями в Інстаграм і ВКонтакте. Заробити можна на підписках, ставлячи «Мені подобається» і додаючи в друзі.

скільки можна заробити на лайок на сайті V-like

Ціни V-like.ru від 10 до 30 копійок. Виведення грошей відбувається на номер мобільного, WebMoney і Яндекс.Деньги. Менше 15 рублів вивести не можна.

 • Qcomment.ru платить за натискання «Мені подобається» в різних соцмережах. Він цікавий системою підвищення ступенів. Отриманий ранг дозволяє отримувати замовлення за вищою ціною.

заробіток на інстаграм акаунті в Qcomment

Ціни за завдання починаються від 45 копійок і закінчуються 50 рублями. Виведення коштів здійснюється на WebMoney і Яндекс.Деньги. Мінімальна сума для перекладу — 100 рублів.

 • Roboliker.ru — сайт, який використовує в якості внутрішньої валюти монетки, які згодом можна обміняти на рублі або голосу ВКонтакте.

особливості заробітку в інстаграмі через біржу Roboliker

За 1 позначку «Мені подобається» можна отримати 2 монеткі.Средства виводяться на Webmoney, Qiwi, номер мобільного телефону, а також обмінюються на голоси в ВК. Висновок починається з 10 рублів або 1100 монеток.

 • Likesrock.com працює з більшістю соцмереж. Там завжди багато замовлень для виконавців, але є значний мінус. Основною валютою цього сервісу є євро.

скільки можна заробити на лайок в інстаграм через сервіс Likesrock

Ціна за завдання близько 0,005 євро. Вивести отримане можна на PayPal або Payeer. Мінімальний висновок повинен складати 30 євро.

Плюси, мінуси і скільки можна заробити?

Заробіток на лайок не позбавлений своїх плюсів і мінусів. Це може здатися дуже простою справою, але щоб отримати істотну суму, потрібно витратити багато часу.

переваги:

 1. Дотримання лімітів не дозволить забанити ваш профіль.
 2. Це дуже проста робота.
 3. Багато завдань.

недоліки:

 • Невеликий розмір заробітку. Такі методи зацікавлять школярів, студентів і тих, у кого багато вільного часу.

Те, скільки ви будете отримувати, залежить тільки від того, як багато часу ви готові на це витратити. Якщо на вашій сторінці багато передплатників, ви готові активно шукати нові замовлення і швидко їх виконувати, то зможете отримувати близько 100 рублів за один день. Головне в цій справі не лінуватися і чітко виконувати замовлення.

висновок

Заробіток на лайок — копітка справа. Але якщо у вас багато вільного часу, то чому б не провести його з користю. Якщо ви хочете збільшити дохід за допомогою соціальних мереж, то не варто користуватися тільки однією біржею. Відберіть 3-5 бірж, які найбільше вам підходять, і виконуйте завдання відразу на декількох. Оновлюйте свій профіль, щоб він виглядав живим, це допоможе уникнути блокування. Удачі вам!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector