Чи потрібно навчання просуванню в Інстаграм в 2019 році?

У наш час кожен другий користувач Інстаграм хотів би отримати якомога більше передплатників. Ви порівнюєте, скільки людей відвідують вашу сторінку, а скільки вважають за краще вибирати вашого друга або конкурента. І навіть неважливо займаєтеся ви бізнесом, ведете блог, просто або просто з цікавості і мінливої ​​моди намагаєтеся стати популярнішими. Якщо ви тільки починаєте свій шлях до вершини слави, то стикаєтеся з безліччю курсів, що пропонують навчання просуванню Інстаграм акаунтів.

Безумовно, вони дуже корисні для кожного новачка. Допомога фахівців в даній області, при бажанні отримати більше коштів або взагалі почати хоч якось заробляти на соціальних мережах, необхідна. Можна сказати, що зараз модно розкручувати свою сторінку і набирати більше передплатників.

Однак ринок послуг кишить не тільки майстрами своєї справи, а й шахраями. В цілому, вартість навчання не виходить за рамки середньомісячного заробітку блогера або виручки від інтернет-бізнесу.

У той же час, шахраї пропонують «золоті гори» за явно завищеними цінами. Вони отримують від вас передоплату і зникають. А ви залишаєтеся деякий час в невіданні і чекаєте початку обіцяного курсу. Тому будьте дуже обережні, довіряючи свої кошти стороннім людям.

Халява, прийди!

Для тих, хто все ще готовий віддати шалені гроші за навчання просуванню Інстаграм, поспішаю повідомити найкращі новини. Отримати необхідні знання можна безкоштовно! На нашому порталі ви знайдете найактуальнішу інформацію. Величезна кількість найцікавіших рубрик та матеріал по будь-якій темі замінять вам цілий місяць дорогих занять на онлайн-курсах. Ви знайдете у нас докладний опис декількох видів просування, зможете вибрати підходящий для вас метод. Умовно ви відкриваєте енциклопедію про Instagram прямо у себе вдома. Легко. Доступно. І безкоштовно. Що може бути краще?

Сервіси-помічники

Отже, з теорією ми розібралися. Чи готові приступити до справи? Тоді перш ніж самостійно намагатися підняти популярність свого аккаунта вручну, дізнайтеся про декілька сервісах, які допоможуть вам в цьому.

Ось список доповнень для автоматичного розкручування вашого Інстаграма:

  • Zengram;
  • Pamagram;
  • Likemania;
  • Bosslike.

Принцип дії сервісів комплексної розкрутки зрозумілий і доступний кожному. Він заснований на здійсненні автоматичних дій щодо інших користувачів від вашого імені. Так ставляться лайки, виробляються відписки і підписки і навіть пишуться коментарі. Потім користувачі відповідають взаємністю на подібні дії.

Сервіси накрутки працюють за іншим принципом, ви замовляєте потрібну кількість лайків / передплатників, оплачуєте їх і отримуєте свої сердечка.

Тепер ви знайомі і з сервісами. Але як в них працювати? Дуже просто. Давайте розберемо на прикладі Zengram принцип їх використання.

Природно, спочатку вам необхідно зайти на офіційний сайт zengram. Там потрібно зареєструватися та увійти в особистий кабінет, а потім додати і запустити всі необхідні акаунти Інстаграм. На сайті ви платите за час просування, тому можете розкручувати одночасно до нескінченності особистих сторінок, блогів, інтернет-магазинів і так далі. Однак варто пам’ятати, що якщо два аккаунта працювали одночасно, то з вашого рахунку спишуться кошти за розкрутку кожного окремо. І замість двох фактичних годин діяльності ви заплатите за чотири. Для зручності і перевірки ефективності сервісів на кожному з них пропонується послуга тестового періоду користування. В цьому випадку час враховується навіть тоді, коли ваші сторінки в соціальній мережі закриті.

Якщо вам необхідні додаткові налаштування по отриманню повідомлень, вибору цільової аудиторії, зберігання інформації та індивідуалізації проксі, то всі можливості відкриті в сервісах. Ви здатні зробити сервіс зручним і ефективним спеціально для вас.

Також виберіть параметри пошуку цікавить вас аудиторії. Наприклад, введіть назву міста або області, і сервіс буде додавати користувачів тільки з даного регіону. Погодьтеся, що налаштувати необхідні дані простіше, ніж витрачати величезну кількість часу на вчинення розкрутки вручну.

Спробуйте вибрати найбільш зручний для вас спосіб. Ви можете зробити це самостійно. Не довіряйте свої кошти шахраям.

Питання наших читачів


# 1. Як краще навчатися розкрутці Інстаграм?

Зробіть це прямо у себе вдома. Прочитайте кілька корисних і інформативних статей на нашому порталі. Або скористайтеся спеціальними програмами.


# 2. Як швидко збільшити популярність в інстаграмі?

Швидку популярність можна купити, існують сервіси просування з щомісячною платою: Zengram, Pamagram, DoInsta. І сервіси накруток, в яких ви можете замовити і оплатити конкретну кількість передплатників або лайків: Likemania і Bosslike. Використовуйте їх правильно і ваш аккаунт швидко набере нових передплатників і лайки.


# 3. Як працюють автоматичні програми для просування?

Принцип дії кожного сервісу заснований на здійсненні автоматичних дій щодо інших користувачів від вашого імені і отримання взаємності від них.

Якщо залишилися питання — задавайте їх у коментарях! А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector