Як дізнатися модель телефону Самсунг, Хонор, Хуавей, Нокіа, Xiaomi, Sony Xperia

Ми зазвичай прагнемо дізнатися модель свого мобільного телефону Самсунг, Хонор, Хуавей, Нокіа, Sony Xperia, Xiaomi і інших тільки на момент покупки. Але проходить якийсь час і нам знову потрібно освіжити свою пам’ять і дізнатися, яке повне ім’я у нашого смартфона. Як це зробити для різних моделей — ви дізнаєтеся з нашої статті.

Яким чином визначити модель телефону Самсунг

Іноді серійний номер телефону потрібна нам для того, щоб просто відповісти на питання друзів. Ця тема актуальна в більшій мірі для бюджетних моделей. Так як покупці дорогих телефонів і останніх моделей практично завжди знають, що за пристрій вони придбали. У власників смартфонів Samsung є навіть кілька способів подивитися їх назва.

Найпростішим є USSD-команда:

 1. Відкрийте вікно для набору номера телефону;
 2. Введіть таку комбінацію: * # 1234 і натисніть на кнопку виклику (зелену трубку);
  Введіть комбінацію на Самсунг
  Введіть комбінацію для відображення моделі телефону Самсунг
 3. У новому вікні з’явиться версія прошивки з декількома варіантами, а також модель вашого телефону Самсунг.
  Інформація про модель
  Інформація про модель телефону

Ця комбінація буде працювати на всіх смартфонах від цього виробника. Її можна зберегти в телефонній книзі або в блокноті смартфона. Щоб ви в будь-який час змогли нею скористатися.

Читайте також: як включити автоповорот екрану на Самсунг.

Чи можна дізнатися серійний номер смартфона Хуавей

Пристрої Huawei мають власний код USSD для доступу до необхідної нам інформації. Щоб його отримати, потрібно на клавіатурі набрати наступну команду: * # 06. Разом з моделлю на екрані з’явиться код IMEI телефону.

Введіть комбінацію
Введіть комбінацію в Huawei

Китайські смартфони Huawei, Honor, а також Xiaomi і інші на базі операційної системи Android дають можливість дізнатися про ім’я моделі з налаштувань. Навіть деякі фірмові прошивки не змінюють основне вікно параметрів системи.

Інструкція для більшості з них буде та ж:

 1. Запустіть настройки з головного або швидкого меню телефону;
  Натисніть на іконку налаштувань
  Натисніть на іконку налаштувань в головному меню
 2. Знайдіть в настройках пункт «Система» (або відразу «Про телефоні);
  система
  Натисніть на пункт «Система»
 3. Далі потрібно вибрати «Про телефоні»;
  Про телефоні
  Виберіть пункт «Про телефоні»
 4. Серед різноманітних параметрів телефону знайдіть рядок з назвою «Модель» або «Ім’я пристрою».
  інформація
  Інформація про пристрій

У цьому вікні буде знаходитися інформація про вашому мобільному девайсі Хуавей та інші дані по прошивці, ядер, пам’яті.

Це цікаво: як бездротові навушники підключити до телефону Хонор.

Де подивитися назва моделі Sony Xperia

Більшість моделей мобільних телефонів Sony Xperia мають інженерне меню, до якого ми можемо отримати доступ. Для цієї мети нам знову знадобиться вікно для набору номера. Натисніть зелену трубку і введіть такий код: * # * # 7378423 # * # *. Після введення останньої зірочки на екрані з’явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Service info». У ньому буде потрібна нам технічна інформація.

Код для відображення інженерного меню
Код для відображення інженерного меню в Sony

Інженери в компанії Sony подбали про те, щоб в ремонтних сервісах змогли швидко визначити, з яким телефоном вони мають справу, якщо він розбився і не включається. Визначити модель в інших брендах іноді неможливо без включеної системи. Але в смартфонах Xperia є спеціальний ярлик, який можна зробити з осередку з SIM-картою.

Вам знадобиться пінцет, щоб зручніше дістати його:

 1. Необхідно зняти клапан, який захищає осередок з SIM-картою;
 2. Знайдіть стирчить кінчик ярлика, який знаходиться біля осередку і потягнете його;
 3. На ньому знайдіть необхідну інформацію.
  Ярлик з інформацією
  Ярлик з інформацією про модель телефону

Універсальний спосіб визначити повну назву будь-якого телефону (в тому числі Хонор, Нокіа, Xiaomi)

Є спосіб визначити ім’я моделі мобільного телефону, який підходить для всіх пристроїв зі знімним акумулятором. Наприклад, Нокіа, Хонор, Xiaomi. Під ним знаходиться наклейка з інформацією про пристрій, номер збірки і інше. Іноді вона нанесена прямо на батарею смартфона. Таким чином вам потрібно зняти тилову кришку і вийняти акумулятор. Але якщо у вас немає досвіду в розборі телефонів, то краще довірити це тим, хто знає, як це зробити. Так як є ймовірність, що ви можете зламати кріплення кришки. Після чого пристрій потрібно буде віднести в ремонт.

Знайдіть модель під батареєю
Знайдіть модель під батареєю мобільного телефону

Деякі китайські смартфони, зокрема, випущені менш відомими брендами, можуть містити неточну інформацію. Про це часто пишуть на форумах люди, яким доводиться їх ремонтувати. Наприклад, модель, нанесена на наклейці телефону Honor або Huawei часто не відповідає дійсності. Щоб точно її дізнатися, потрібно дістатися до материнської плати телефону. Інформація з маркування на ній буде правдивою.

Визначення моделі смартфона за допомогою додатків

Точно визначити модель вашого мобільного пристрою допоможуть додатки з Google Play. Ви можете вибрати AIDA 64 або CPU-Z. Обидві мають схожий функціонал і здатні показати потрібну нам інформацію. Це версії для мобільних пристроїв від популярних і знаменитих розробників утиліт для комп’ютера. Якими користуються люди з усього світу. При запуску CPU-Z на головному екрані необхідно вибрати вкладку — «Device» (пристрій). У рядку Model буде вказано ім’я телефону.

CPU-Z
Робоче вікно програми CPU-Z

Утиліти, за допомогою яких можна дізнатися точну модель вашого мобільного телефону, будуть працювати на будь-якому з пристроїв Самсунг, Хонор, Хуавей, Нокіа, Xiaomi, Sony Xperia. З їх допомогою ви також дізнаєтеся версію, назва ядер, загальні характеристики (вага, розмір), кількість оперативної пам’яті і доступне її кількість.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector