Як відправити Мемоджі в ВК, Ватсап і Інстаграм

У минулому році разом з новою версією iOS 12 на світ з’явилися оновлені анімодзі — memoji. Це все ті ж анімовані веселі пики і тварини. Але з новими можливостями. З того часу їх посилено почали тестувати з різними сервісами і платформами. У цій статті ми розповімо вам, якими способами можна відправити мемоджі в соціальних мережах ВК, Ватсап і Інстаграм.

Яким чином відправити Memoji в ВК

У соціальній мережі ВКонтакте є власний набір смайлів, мемоджі, стікерів. А списки можна розширювати до нескінченності. Викликати їх можна в будь-якому розділі соц. мережі.

Смайли в повідомленнях
Смайли в повідомленнях ВКонтакте

Особливості смайликів в ВКонтакте:

Плюси мінуси:
У повідомленні, коментарях, підписах і статус можна вставляти будь-який смайлик з вашого списку.Якщо спробувати відправити memoji з iPhone в ВК, то замість них будуть відображатися стандартні емодзі.
Якщо у вас недостатньо анімованих смайлів в наборі, ви можете придбати їх в магазині стікерів.Набір базових анімованих емодзі в ВК не дуже великий.

магазин стікерів
Магазин стікерів в ВК

Тут можна як придбати набори за голоси. Так і додати цілий набір стікерів з яким-небудь персонажем абсолютно безкоштовно.

Безкоштовний набір
Безкоштовний набір стікерів

Щомісяця список в цьому розділі оновлюється. Заглядайте сюди якомога частіше, щоб оновлювати свій список анімованих стікерів в ВК.

Якщо недостатньо одних тільки стікерів, використовуйте анімації для спілкування з друзями в ВК. Велика їх кількість на різні теми можна знайти в групах анімацій і смайлів. Дещо можна знайти в даній групі: https://vk.com/gif_01.

Виберіть розділ анімацій
Виберіть розділ анімацій в групі ВК

Виберіть одну з категорій і знайдіть відповідну анімацію для теми вашого повідомлення.

Читайте також: де знайти memoji в айФоні.

Спосіб переслати мемоджі в Інстаграм

У багатьох з нас є своя сторінка в Instagram, яку необхідно постійно оновлювати і робити більш цікавою. Але, на жаль, з Instagram подібна ситуація, як і з ВК. Прямого підключення або взаємодії мемоджі з Інстаграм поки немає. Швидше за все незабаром вона з’явиться.

Ну а поки у нас є можливість користуватися смайлами і стікерами таким способом:

 1. Переходимо на екран для створення публікації;
  Перейдіть на екран публікацій
  Перейдіть на екран публікацій Instagram
 2. Вибираємо розділ для оформлення своїх фото або відео;
 3. І натискаємо на пункт «Текст». Внизу зліва знаходиться кнопка для зміни кольору фону;
 4. Вгорі натисніть на наклейку, щоб відкрити стікери;
  Виберіть розділ зі стікерами
  Виберіть розділ зі стікерами вгорі вікна прілоежія
 5. В цьому розділі знаходяться всі стікери, які можна знайти в Instagram.
  Стікери
  Стікери в Інстаграм

Кожен стікер має додаткові функції. Наприклад, «Геодані» — виберіть цей стікер. Заповніть його дані детально і уважно. Цей стікер дуже корисний для розкрутки вашого контенту і сторінки в цілому. Коли ви заповните всю інформацію в формі, додайте його в публікацію. І як тільки користувачі натиснуть його, відкриється список публікацій, які містять цей же стікер. Або згадані населені пункти і т.д. Надіслати memoji безпосередньо в Інстаграм не вийде.

Це далеко не всі стікери з цікавими функціями, які доступні для ваших відео та фотографій. Кращим способом познайомитися з ними — власне їх дослідження. Використовуйте стікер з нанесенням на публікацію часу створення, щоб ваші передплатники змогли вибрати найновіші. Така функція дозволить збільшити відвідуваність вашого облікового запису та перегляд стрічки.

Це може бути корисним: чому memoji відправляються як картинка.

Чи можна додати Memoji в Ватсап?

У WhatsApp, як і в інших додатках є власний набір емодзі. І в деяких версіях iPhone через додаток можна вибирати клавіатуру з емодзі. Ми також можемо створити власні стікери. Так як їх стандартний набір сильно обмежений, і вони не зовсім є мемоджі. Для цього потрібно заздалегідь знайти готовий смайлик в інтернеті. Бажано щоб фон його був прозорим, а картинка була в форматі PNG.

збереження стікера
Збереження стікера в PNG

Щоб продовжити, необхідна програма, яку можна встановити через Play Market. Вона називається «Створи стікери для Ватсапа».

Натисніть на червону кнопку
Натисніть на червону кнопку внизу екрана WhatsApp

Відкрийте програму і натисніть на кнопку — червоний плюс внизу екрану:

 1. Відкриється галерея мобільного пристрою з якої ми повинні взяти готові стікери. Вони потрібні для нового набору. У ньому має бути мінімум 3 стікера;
  створені стікери
  Створені стікери для WhatsApp
 2. При додаванні потрібно назвати набір своїм ім’ям;
 3. Внизу натисніть на єдину кнопку «Додати в WhatsApp»;
 4. Після додавання додаток запропонує відкрити ваше додаток Ватсап.
  додані стікери
  Додані стікери в WhatsApp

Тепер можна перевірити, додалися нові смайли в розділ з уже існуючими стікерами і емодзі. Відкрийте відповідний розділ і знайдіть нові стікери, які можуть бути схожі на memoji.

Це може бути корисним: Угадай песню по емодзі.

Особливості використання мемоджі в соціальних мережах

В кожному згаданому сервісі або соціальної мережі є власні набори смайлів, стікерів і емодзі. Вбудованих memoji поки що немає ні в одному іншому сервісі, крім пристроїв з операційною системою iOS.

Немає можливості також надсилати кумедні мемоджі для додатків ВК, Ватсап або Інстаграм. Так як повноцінно вони підтримуються тільки на платформі пристроїв від Apple. Розробники додатків вже працюють над способами перенести анімовані смайли на пристрої з іншими ОС. І як тільки така можливість з’явиться для соціальних мереж, ви зможете про це дізнатися одними з перших на нашому сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector