Як налаштувати камеру на Хонор

Більшість мобільних пристроїв вимагає деяких налаштувань перед використанням. Так як параметри за замовчуванням не дадуть потрібного результату при створенні відео і фото. У цій статті ви дізнаєтеся, якими способами можна налаштувати камеру на смартфоні Хонор. А також як створювати якісні зображення навіть при поганому освітленні.

Через що в моделях Хонор камера знімає погано

Наступні причини можуть допомогти вам зрозуміти, через що фотографії можуть виходити неякісними. І створювати гідні знімки на своєму мобільному пристрої Honor.

Причини: Пояснення:
Фотографії та відео можу виходити поганого якості, з шумом і навіть перешкодами через брудне об’єктива.Тримайте його завжди в чистоті, якщо хочете, щоб фото виходили ідеальними.
Коли ми фотографуємо на смартфон, не завжди замислюємося як потрібно це робити правильно.Перед натисненням на кнопку потрібно перестати рухатися, не трясти руками і затамувати подих. Хоча в Гонор 10 і вбудовані функції стабілізації, на ділі діють вони не завжди ефективно.
Якщо фотографії стали виходити помітно гірше після падіння або удару смартфона, його потрібно віднести в сервіс на діагностику.Швидше за все були порушені важливі модулі, які необхідно замінити. Якщо дефекти камери стали проявлятися після оновлення програмного забезпечення, їх потрібно видалити.

Часто можуть допомогти правильні настройки камери. Застосовувати можна як стандартні інструменти, так і спеціальні додатки, які допомагають покращувати якість.

Читайте також: як перенести контакти з телефону на SIM карту.

Спосіб налаштувати камеру на Honor x8

Вбудований додаток для створення і налаштування фотографій дозволяє зробити багато. Але не всі ними можуть скористатися, так як для настройки необхідно деякі знання. Ті, хто купують Хонор x8 часто скаржаться на якість знімків. Особливо невдало виходять екземпляри, створені в темряві. Або в погано освітленому приміщенні. Фотографія виходить з «змазування» або шумами. Даний смартфон від китайського виробника може створювати якісні знімки. Але для цього потрібно особливі умови: хороше світло, наприклад.

Камера в Гонор
Камера в Гонор X8

Щоб пристосувати камеру необхідно завантажити допоміжні додатки, які будуть корисні: Lightroom CC і Open Camera.

Знайдіть їх в Play Market і встановіть на свій смартфон:

 1. Запустіть Open Camera;
  Open Camera
  Іконка програми Open Camera
 2. Натисніть на кнопку шестерінки, щоб відкрити настройки;
  Натисніть на шестірню
  Натисніть на шестірню для відкриття налаштувань
 3. Прокрутіть сторінку з налаштуваннями вниз і знайдіть пункт з назвою: Використовувати Camera2 API. Його необхідно активувати, якщо в даний момент повзунок в положенні «Виключено»;
  Використовувати камера2 AIP
  Налаштування «Використовувати камера2 AIP»
 4. Знайдіть в додатку настройки фото і виберіть цей пункт;
  Налаштування фото
  Налаштування фото в Гонор
 5. Натисніть на пункт RAW і виберіть пункт «DNG».
  Налаштування RAW
  Налаштування RAW в Гонор

Фотографії в цьому форматі будуть виходити вагомими. Одна може займати близько 30-40 мегабайт. Тому важливо визначити, чи зберігатиметься зображень на карту пам’яті. Це необхідно зробити, якщо в смартфоні мало власної пам’яті. Тепер можна спробувати створити фотографії на вашому Хонор з поточними параметрами.

Це може бути корисним: як зробити скріншот на телефоні Хонор.

Створення зображень в Lightroom CC

Якісні фотографії на Хонор x9 можна створити в іншому мобільному додатку — Lightroom CC. Це графічний редактор від всесвітньо відомої компанії Adobe. Додаток безкоштовно, але має деякі платні інструменти. Відкрийте через нього камеру. Переконайтеся, що фотографії за замовчуванням будуть створюватися в DNG форматі.

Порядок дій:

 1. Виберіть настройку SS і встановіть значення 1.7-1.8;
  Налаштування SS
  Налаштування SS в LR
 2. Натисніть на іконку ISO і в ньому виберіть значення від 50 до 200;
  автоматична настройка
  Автоматична настройка камери
 3. При створенні фотографії постарайтеся тримати смартфон рівно і не зміщувати камеру, щоб уникнути змащеній фотографії.

Застосовуйте ці рекомендації для створення знімків в приміщенні з поганим освітленням. А також в темний час доби. Також редактор Lightroom CC дозволяє обробляти зображення в графічному редакторі. Спробуйте змінити яскравість і контраст в готових фото. Використовуйте і інші інструменти для автоматичної корекції, щоб налаштувати вбудовану камеру на вашому Honor.

Це може бути корисним: як відкрити слот для СІМ карти в Гонор.

Особливості настройки стандартної камери Honor 10

В преміальних пристроях Хонор можна домогтися поліпшення якості фото стандартними настройками:

 • Функція «Жива фотографія» буде працювати тільки в одному режимі «Фото». Вона здатна надати зображенні соковитості і фарб в тому випадку, якщо робити фото при хорошому освітленні, помірному світлі і т.д .;
 • Використовуйте різні режими для зйомки і виберіть відповідний: «Яскрава», «Звичайна», «блякла». Ці режими підтримуються всіма способами зйомки, крім «Портрета»;
 • Основні настройки фотографії можна знайти на основному екрані камери. Включити їх можна в верхньому кутку праворуч. Використовуйте зум у випадках, коли потрібно наблизити об’єкт на фото.
  Стандартні настройки камери
  Стандартні настройки камери Хонор 10

Найпопулярніші і важливі режими для фотографії — «Ніч» і «Портрет». Вони також доступні для камери. Включайте «Ніч» в темний час доби, але стандартні настройки режиму не у всіх випадках можуть допомогти створити класне зображення. Якість фотографії ще залежить від того, наскільки темно на вулиці або в кімнаті, де ви намагаєтеся сфотографуватися. Відповідно «Портрет» використовуйте при груповому фото, коли необхідно сконцентрувати увагу на особі.

При включенні камери на Honor на екрані розташовані основні елементи настройки зйомки:

 • Латинська літера «S» — це витримка зйомки в секундах;
 • Значок «ISO» є налаштуванням світлочутливості;
 • Зум — регулятор знаходиться праворуч.
  Кнопки і функції
  Кнопки і функції камери Honor 10

У нічного режиму зазвичай завищений параметр витримки. Тому часто фотографії виходять розмитими. Якщо ви хочете, щоб фотографії були найкращої якості — використовуйте штатив.

Яким чином зробити знімки більш якісними на Хонор 7

У більшості мобільних пристроїв Honor камеру можна налаштовувати стандартними засобами. Крім тих, що є на головному вікні камери, застосовувати можна настройки із загального розділу.

Для цього:

 1. Відкрийте меню і натисніть на шестірню;
  Камера
  Виберіть «Камера» в налаштуваннях
 2. Знайдіть пункт, який називається «Налаштування камери»;
 3. У цьому розділі необхідно знайти і вибрати пункт «Якість фотографії»;
  Налаштування камери
  Виберіть пункт «Налаштування камери»
 4. Виберіть із запропонованих «Висока», щоб якість була найкращим;
  Висока
  Виберіть «Висока» якість
 5. Знайдіть такий параметр «Співвідношення сторін»;
  Співвідношення сторін
  Виберіть пункт «Співвідношення сторін»
 6. У ньому потрібно вибрати 16: 9 широкоформатний варіант;
  Широкоформатне 16: 9
  Виберіть «Широке 16: 9»
 7. В налаштуваннях камери також варто знайти «Режим експозиції»;
  режим експозиції
  Натисніть в настройках пункт «Режим експозиції»
 8. Виберіть один з трьох — точковий.
  Виберіть
  Виберіть «Точковий» режим

Корисно також знати призначення всіх існуючих режимів зйомки вашого смартфона Хонор. Наприклад, «Панорамний» здатний створювати панорамні зображення і відео.

панорамний режим
Панорамний режим зйомки

Режим «Таймер» дозволить створювати фотографії всієї своєї дружної компанії, включаючи вас.

таймер
Режим «Таймер»

Виберіть цей режим і вкажіть потрібну кількість часу. Приєднайтесь до компанії, щоб зробити групове фото. Режим «Голос» здатний також сфотографувати вас або ваших друзів по команді. Потрібно тільки активувати його, і сказати: чіз, поїхали, знімай або що-небудь в цьому роді. І камера через кілька секунд створить знімок.

У будь-якій версії Хонор є режим «Професійний» або «Ручний». Який по суті є ручними настройками камери або режимів зйомки. У ньому можна налаштувати відтінки, контрастність, баланс білого та інші параметри на свій смак. Режим «Вирівнювання» існує для коригування розташування знімка.

Ручний режим
Ручний режим в Гонор

При його активації як би ви не повертали пристрій — смартфон сфотографує точно горизонтально (чи вертикально). З цим режимом зручно працювати в екстремальних умовах. Особливо коли немає часу підбирати місце, налаштовувати розташування камери на вашому Хонор. Зробіть знімок в будь-якому положенні телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector