Етапи та міфи про заправку картриджів Kyocera —


Заправка картриджів для МФУ і принтерів — це досить складний і трудомісткий процес, який під силу далеко не всім користувачам. Цей процес вимагає не тільки акуратності, але і знання конструктивних особливостей картриджа. Саме тому більшість користувачів вважає за краще довірити цей процес представників сервісних центрів, які мають необхідний досвід та спеціальне обладнання для заправки.

До того ж досвідчені майстри можуть заправити картриджі протягом 10-25 хвилин. При цьому вони дають 100% гарантію того, що після даної маніпуляції в роботі принтера або МФУ не виникне яких-небудь проблем. Дізнатися докладніше про особливості роботи сервісних центрів можна на сайті http://osminog161.ru.

етапи заправки

Процес заправки картриджів Kyocera складається з декількох етапів. Перше, що робить будь-який досвідчений майстер — це діагностика наявного картриджа. За результатами діагностики можна визначити завдання — потрібна заправка картриджів Kyocera або їх повне відновлення.

На другому етапі здійснюється акуратна розбирання даного вироби. Після цього відбувається очищення від залишків відпрацьованого тонера. Далі виконується заправка картриджа якісним тонером або чорнилом. Для заправки картриджів Kyocera прийнято використовувати тонер Tomoegawa. Після того як головний елемент принтера буде заправлений діє таким чином:

  • мастило і перевірка ущільнювачів;
  • збірка вироби і його подальша пломбування;
  • друк тестової сторінки.

Міфи про заправку картриджа Kyocera

Багато користувачів помилково відносять картриджі Kyocera до категорії дорогих. Однак вони забувають враховувати, що ємність даних елементів принтера в 3-4 рази більше обсягу більшості стандартних виробів. Тому, незважаючи на більш високу вартість, продукція Kyocera має більший ресурс.

Ще один міф стосується того факту, що після заправки картридж Kyocera перестає працювати. Така ситуація може виникнути тільки при використанні несумісного тонера. Варто знати, що Kyocera не рекомендує використання заправок, але при цьому допускає таку можливість.

Нарешті, багато користувачів вважають, що після заправки потрібно перепрограмування принтера і використання чіпа. Насправді це не так. Принтер продовжить роботу, а чіп може знадобитися тільки для віддаленого моніторингу стану пристрою. Чіп дозволяє контролювати витрату тонера і попереджає про закінчення його ресурсу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector