Як зробити корпус для флешки своїми руками: інструкція крок за кроком

Флешки часто ламаються і, як правило, з ладу виходить зовнішня оболонка — корпус. Як реанімувати накопичувач, щоб він прослужив вам ще довго? Читайте далі, як зробити корпус для флешки своїми руками: інструкція крок за кроком.

Сьогодні ми розглянемо декілька питань:

  • як правильно розібрати флешки різних конструкцій;
  • які інструменти для цього знадобляться;
  • як для флешки зробити корпус.

Флешка з корпусом

Дізнайтеся, як самому і правильно зробити корпус для флешки своїми руками

Крім цього, розповімо, які підручні матеріали можна використовувати для створення нового корпусу, а які краще не застосовувати, щоб не пошкодити носій. В кінці будуть невеликі майстер-класи з оформлення цього пристрою у вигляді кубика Лего і запальнички.

Носії даних невід’ємна частина життя сучасної людини. Звичайно, існують різні інші види носіїв інформації. Давно з’явилися в побуті комп’ютери, ноутбуки, врешті-решт, деякі використовують для цього навіть свої смартфони. Але незважаючи на це, ці носії інформації не втрачають своєї актуальності: вони можуть зберігати великі обсяги інформації, швидко і без проблем підключаються до різних пристроїв, не займають багато місця. Їх застосовують для зберігання фото, відео, фільмів, музики, а для багатьох — це незамінна річ на роботі, для передачі звітів, презентацій і важливих документів.

Є безліч їх різновидів. Зазвичай вони в пластиковому «тілі», іноді в силіконовому — такі типи виробники люблять робити в кумедних формах на зразок фруктів, персонажів мультфільмів і серіалів. І набагато рідше вони бувають більш значні, наприклад, сталеві. Пластикові ж носії інформації легко схильні до пошкоджень, вони можуть розколотися від несподіваного падіння, погнутися на зламі, тріснути, опинившись під важким предметом.

Способи як зробити корпус флешки своїми руками

Який вихід з цієї ситуації? Витрачати гроші на покупку нового пристрою, час на перенесення інформації? Навіщо, якщо можна просто прочитати цю статтю і дізнатися, як створити свій оригінальний корпус для флешки. В можливих варіантах вас обмежує лише наявність матеріалів і ваша фантазія, способи і види саморобних корпусів можуть бути різні: починаючи від кубика Лего або шматка бруска, що залишився після ремонту, і закінчуючи звичайною пробкою. Деякі умільці створюють справжні витвори мистецтва в різних стилях і навіть продають їх. Оскільки варіантів чимало, ми розглянемо основні принципи — як правильно витягти флеш-накопичувач з старого «тіла», і як не пошкодити його, які інструменти можуть вам знадобитися і які предмети можна використовувати для створення нового дизайну, а які матеріали використовувати не варто.

Корпус з дерева

Варіантів виготовлення корпусу для USB може бути безліч

Витяг флеш-накопичувача

Тож почнемо! Для початку, на всякий випадок, перенесіть весь вміст на інший пристрій. Флешка буває:

  • цільної;
  • розбірний.

Якщо перші мають видиму щілину в корпусі, то другі виглядають монолітно. Але і ті й інші можна запросто розібрати, головне, знати як.

Почнемо з «цільного» типу. Роз’єм його з’єднаний фіксатором з платою, а фіксатор цей замикається, і від’єднати його звичайним способом неможливо. Нам знадобиться тонка, плоска перовая викрутка. За допомогою цього інструменту проробляємо отвір між корпусом і фіксатором. Обережно, щоб не пошкодити нічого, злегка натискаючи, розгойдуємо вгору-вниз. Такі отвори необхідно зробити в трьох-чотирьох місцях, де йде з’єднання, тепер ми з легкістю можемо зняти його.

Витяг флеш накопичувача

C допомогою перовой викрутки від’єднайте фіксатор з платою

Тепер про те, як зняти корпус з «розбірний» флешки. Такий накопичувач набагато простіше і його розбирання вимагає менших зусиль: уздовж корпусу є невеликий проріз, що полегшує роботу. Нам також знадобиться тонка перовая викрутка. На відміну від монолітного типу, тут немає фіксатора, а є засувки, які нам і необхідно відкрити. Вставляємо викрутку в паз і таким же методом похитування розкриваємо корпус. Засувки можуть зламатися, але це не завдасть жодної шкоди накопичувачу.

Робимо корпус для флешки

Ну що ж, флешку ми розібрали, а тепер переходимо до головного завдання — як для флешки зробити корпус? Ваш саморобний варіант, як і згадувалося раніше, може мати будь-який вид — головне, при цьому зберегти функціонал накопичувача. По-перше, предмет повинен легко підключатися до комп’ютера, а по-друге, матеріали не повинні зашкодити його компоненти.

Тобто виступаючі грані не повинні заважати з’єднанню з USB-портом, так як не до кінця вставлена ​​може не працювати, а також треба уникати зіткнення компонентів з гарячим клеєм, фарбою та іншими агресивними матеріалами. Новий корпус повинен бути герметичним і не допускати попадання вологи на плату. Найпростіше вибрати пластик. Створити оболонку з дерева або металу набагато складніше, але вона точно довго прослужить, і буде зберігати «товарний вигляд».

Корпус з ізоляційної стрічки

Один з варіантів корпусу — з ізоляційної стрічки

Робимо корпус флешки з запальнички

Ми розглянемо найбільш простий варіант, зроблений зі звичайної запальнички. Майже у всіх десь вдома завалялася стара використана запальничка, а ще іноді вони мають цікавий дизайн. Нам знадобиться канцелярський ніж, клейовий пістолет, запальничка відповідного розміру, Шуруповерти зі свердлом на 3 мм. Підійде така запальничка, щоб флешка без корпусу повністю в неї поміщалася і виступав лише USB-порт. Клей можна використовувати будь-який з відповідних для пластмаси.

Для початку потрібно спустити газ, що залишився у запальнички, після зробити в дні два отвори. Далі робимо ножем проріз по контуру, обрамлений отворами. Всередину встановлюємо флешку і склеюємо її з корпусом, залишки клею видаляємо. Наш новий корпус для накопичувача готовий. У нас з’явилася цікава і практична флешка-запальничка. Як бачите, це зовсім не складно і не займає багато часу.

Накопичувач з запальнички

Зі старої запальнички зробити корпус зовсім не складно

Флешка — кубик Лего

Ще один спосіб оригінально оформити флешку — зробити її у вигляді кубика Лего, який є практично у всіх. Нам знадобляться кілька кубиків Лего, складаний ніж, плоскогубці, клей відповідний для пластмаси, поліроль і наждачний папір. Спочатку підбираємо відповідні за розміром для нашої флешки кубики. Можна скласти корпус з декількох кубиків різних розмірів і кольорів. Складаним ножем підрізаємо всі внутрішні перегородки, тепер виламуємо їх плоскогубцями. Другий такий же кубик використовуємо для кришки, зрізавши все до верхньої частини. У торці вирізаємо отвір для USB-коннектора, підганяємо, встановлюємо пристрій.

Оригінальний USB накопичувач

Після невеликої підгонки за допомогою складаного ножа Закріпить пристрій в корпус

Використовуючи залишки цегли, фіксуємо флешку, щоб вона лежала паралельно. Заповнюємо порожній простір, для цього можна застосувати прозорий силікон. Щоб між основою частиною і кришкою не залишилося зазору, затираємо стик наждачним папером, склеюємо. Після висихання клею видаляємо залишки, використовуючи наждачний папір. За допомогою поліролі завершуємо роботу.

Отже, як ви могли помітити, зробити корпус для флешки не так вже й складно. Головна перевага того, щоб зробити її власноруч, полягає в тому, що вона буде дійсно оригінальною. Адже перш ніж приступити до його виконання, ви включаєте свою фантазію, вибираєте матеріали з підручних і доступніших вам, збираєте їх воєдино і в підсумку у вас є оригінальна і індивідуальна флешка, яка 100% не залишиться непоміченою. Вона неодмінно підкреслить вашу індивідуальність і креативність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector