Де можна накрутити коментарі в Інстаграм?

Активність в інстаграмі — штука відносна. У тебе ніби як більше 10 000 передплатників, а лайків мало, коментарів зовсім трохи. Щось тут не так. Будь-яка людина, у якого кількість звивин перевищує однозначне число, зрозуміє, що передплатники накручені. Аудиторія Інстаграма — одна з найбільш ледачих користувачів соціальних мереж. Тому лайки — це основний показник активності. Ну да, людина ж не стане просто на автоматі тикати лайк на всі пости або накручувати ці лайки (ага). Є вторинний показник активності в Інсти — це коменти. Причому коментарі є куди більшим доказом, що ваша сторінка комусь потрібна. Бо зазвичай пишуть коменти небайдужі люди. Розповімо, як накрутити коментарі в інстаграмі

Ефективність накручених коментарів

Як ми і сказали, активність — відносне поняття і, явно, неоднозначне. Наприклад, ви відвідали цікаву сторінку. У неї багато фоловерів, багато лайків і комментов. А ви спробуйте відкрити коментарі. Дивно, що більшість коментарів однаково написано, хоч і від різних людей?

Ось, це називається накруткою. Ви можете закласти будинок в ломбард, а на всі гроші накрутити ці Ком, але фальшивка буде відразу видно. Причому неозброєним оком без спеціальної наукового ступеня.

Наскільки ефективні накручені коментарі — вирішувати вам. Зазвичай, до такої послуги вдаються бізнес-акаунти, які потребують просуванні свого продукту і їм необхідно створити ілюзію популярності навколо своєї сторінки, щоб покупців було більше. Але час не стоїть на місці, люди розумнішають (не всі) і можуть запросто розрізнити фейк від справжнього відгуку. Люди за своєю природою такі істоти, яким нічого не подобається. Це дефолтна установка і все це знають. Не можна так просто повірити відгуками і коментах, які лише вихваляють, обожнюють ваш пост.

У будь-якому випадку навіть в самому цивілізованому суспільстві, якими ми не є, знайдеться людина (якщо його можна так назвати), який вважає своєю місією принизити цей товар або затролліл пост. Саме це є показником активності сторінки. На десять хороших комментов, обов’язково має припадати 1-2 негативних. Закон життя, вибачайте.

Як накрутити коментарі без спеціальних програм?

Якщо повільно прочитати цей заголовок, можна втратити око. Поняття «накрутити» і словосполучення «без спеціальних програм» — це антоніми. Накрутка на те і накрутка, тому що походження її ненатуральне, а коменти залишає несправжній чоловік, навіть якщо справжній, то він явно зробив це на корисливих підставах.

Ви просто уявіть собі людину, яка погодиться створювати акаунти, з метою написання спеціальних коментарів. Складіть собі фоторобот такої особистості, а потім знайдіть його. Таких, просто, немає. Але якщо в ваш список друзів входить така людина, надішліть йому гроші на лікування. А якщо ж ви, прийшовши до тями, поставите собі правильне питання, а-ля, «як заробити багато коментів?», То це до нас.

Ось два способи, найбільш важких у виконанні і не для людей зі слабкими нервами:

  • Створіть унікальний контент, який реально може привернути увагу аудиторії. Мова йде про спеціальні опитуваннях на певну тематику, де хочеш не хочеш, який відвідав сторінку відповідає в коментарях. Можна задати просте запитання своєї аудиторії, по типу «Що б ви хотіли бачити на нашій сторінці?», «Як ви ставитеся до шаурми або щось в такому дусі». Активність в коментарях реально підросте. Щоб активність була постійною, то проробляти це раз по раз.
  • Влаштовуйте розіграші. В описі напишіть, що виберіть переможця серед коментаторів спеціальною програмою. А щоб брати участь в ігровому розіграші, вам необхідно залишити відгук про вашу продукцію і т.д.

Можна і у Якубовича рекламу замовити, але сумніваюся, що за ціною зійдетеся …

Все до смішного просто. Але бувають такі особистості, які не знають навіть цього.

Способи накрутки коментарів в Інстаграм

Якщо способи, про які ми розповіли, виявилися для вас нездійсненними зі зрозумілих для нас причин, ми вам підкинемо ідею.

З появою соціальних мереж, люди стали жадібними на лайки і коменти. Якщо б вони стали платними, то можна було б реально заробити на цьому. Але питання в іншому. Любителі смузі і суші створили спеціальні платформи, які допомагають набирати автоматичні лайки і коменти.

Принцип їх роботи простий. Ви завантажуєте додаток, проходите реєстрацію, після цього перед вами відкривається список завдань. Ви вибираєте одну з них, оцінивши свої сили і бажання. За виконання кожного завдання дають валюту — бали. Так, це оплата вашої праці. Віртуальні монетки. Але нічого страшного, таких як ви ще багато. І зібравши потрібну кількість балів, ви можете залишити своє завдання про накрутку в цей самий список. Такий же чоловік, як ви, візьметься за ваше замовлення.

Наприклад, біржа FastFreeLikes надає свої послуги на безоплатній основі, тобто вам, нічого не потрібно платити, а досить виконати кілька завдань для отримання балів. А у вашому випадку — це головний показник.

Терміни виконання варіюються, від однієї години до 5-6 годин. Залежно від вашого завдання. Плюс цієї біржі в тому, що там також є платна основа. Тому, якщо не хочете витрачати свій час, доведеться розщедритися рублем. Ціни там не кусаються, так що, як то кажуть, welcome.

Нижче наведено кілька сервісів, які працюють на платній основі:

Bosslike — один з сервісів, який набирає гарні обороти в просуванні акаунтів. За короткий термін хлопці з Босслайк набрали свою аудиторію і авторитет. Надають вони послуги і на платній, і на безкоштовній основі. Бали можна заробити, виконуючи чужі завдання, а можна і купити за реальні гроші. Вирішувати вам. Ціна встановлюється тільки вами, але вона повинна залучати виконавців, щоб за ваше замовлення взялися.

Likemania — гідний сервіс по просуванню. Інтерфейс повністю російською мовою. Накручує коментарі трьох видів: позитивні, смайли (універсальні) і комерційні. Ціна за 20 комментов — 320 рублів. Щодо не дешево, але цілком доступно.

Zengram — ще одна компанія, яка просуває акаунти. Але принцип оплати трохи інший. Тут ви платите не за кількість лайків і комментов, а за дні підписки. 3 дні — 99 рублів. Можна налаштовувати швидкість виконання роботи, але не можна вибирати які саме коментарі залишати. Думаю, таким чином буде найменше видно, що коменти накручені, так як ви не ставите коментаторів в рамки.

Не забувайте, що і на накрутку є свій ліміт. Зробіть так, щоб на годину у вас було не більше 12-14 коментів. В іншому випадку це може бути розцінено як спам. В обмеженнях потрібно звинувачувати розробників самої ИНСТА і прописані ними ліміти.

підведемо риску

Підводимо підсумки нашої статті. Купити коментарі в інстаграмі може кожен. Накрутка в Інстаграм дійсно корисна штука, але в обмежених кількостях. Не потрібно робити це з фанатизмом. Аккаунт з купою накручених коментарів — щось не те. Як вегетаріанська шаурма. Їсти можна, але дуже скоро ви почнете замовляти степролли, смузі і суші. Розбавляйте накрутку справжніми людьми і мало хто зрозуміє, що це все куплено. Вибирайте ті сервіси, які надають гнучкість у виборі коментарів. Скільки грошей платити вам за потрібну вам послугу, на жаль, вирішувати не вам, ваша доля вибрати тариф краще.

Ну що, протестував який-небудь з цих сервісів? Залишай свої зауваження і питання в коментарях! А ще можеш подивитися відео про те, як спонукати людей до коментування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector