Чому пропав звук в Ватсапе: кілька причин несправності

Ватсап — сучасний месенджер, який заслужено отримав високу популярність серед користувачів завдяки зручному інтерфейсу і широкому функціоналу. Але в зв’язку з регулярним додаванням нових опцій у користувачів почали з’являтися деякі проблеми з роботою програми. Читайте далі, щоб дізнатися, що робити якщо не приходять повідомлення Whatsapp, а також як вирішити проблему зі звуком повідомлень.

Якщо не приходять повідомлення WhatsApp

Ватсап — комфортний інструмент спілкування, що дозволяє користувачам цілодобово залишатися на зв’язку зі своїми родичами і друзями. Як правило, здійснення дзвінків і пересилання текстових повідомлень супроводжується відповідним звуковим сигналом. Навіть після виходу з профілю додаток продовжує функціонувати у фоновому режимі. Нерідко повідомлення WhatsApp просто не приходять. Джерела цієї несправності розглянемо нижче.

Ілюстрація на тему Чому пропав звук в Ватсапе: кілька причин несправності

Налаштування повідомлень Ватсап

В налаштуваннях месенджера є спеціальний пункт, який відповідає за отримання повідомлень на смартфон. Для того, щоб усунути неполадки, пов’язані з отриманням повідомлень виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Ватсап, потім зайдіть в «Налаштування».
 2. Торкніться розділу «Повідомлення». Тут оповіщення розділені на три види: чати, дзвінки і групи. Слід перевірити активацію кожного з них. Виставте звук повідомлень, якщо він активовано. Для отримання поверх додатків повідомлень про активність абонентів, виберіть для «спливаюче вікно».

Якщо оповіщення не приходять тільки від одного користувача або групи, перейдіть в розділ «Чати», торкніться імені контакту або рядки назви групи. Потім тапніте по кнопці, розташовану в правому верхньому куті. У списку опцій виберіть «Включити повідомлення».

Перевіряємо та налаштовуємо інтернет

Користувачеві необхідно перевірити чи є інтернет-з’єднання на пристрої. Для цього здійсніть запуск будь-якого браузера, потім введіть для пошуку запит. При нормальному завантаженні сторінки виконайте такі дії:

 1. Переконайтеся в правильності настройки роутера і точки доступу. При використанні мобільних даних питання вирішується дзвінком мобільному оператору. Можливо доступ до месенджер заблокований.
 2. Спробуйте переключитися з однієї на іншу мережу.

При використанні слабкого сигналу інтернету через мобільні дані спробуйте внести зміни в такі настройки:

 1. Проведіть по екрану смартфона свайп зверху вниз, потім торкніться і утримуйте протягом двох секунд значок Wi-Fi.
 2. В налаштуваннях виберіть «Wi-Fi в сплячому режимі».
 3. Активуйте «Чи не вимикати».

Ілюстрація на тему Чому пропав звук в Ватсапе: кілька причин несправності

Брак оперативної пам’яті

Дана проблема широко поширена на застарілих моделях мобільних апаратів. Через недостатній обсяг вільної пам’яті пристрій не може тримати Ватсап в згорнутому стані. Якщо робота месенджера зупинена, то природно повідомлення не приходять. Для того, щоб не стикатися з такими труднощами, завжди закривайте вікна інших програм і додатків.

Рішення проблем з мікрофоном в ВатсАпп

До найпоширеніших причин несправності мікрофона в програмі відносяться:

 1. Неполадки з мікрофоном на смартфоні. Здійсніть голосовий розмовляти зі співрозмовником через будь-який номер, запитаєте співрозмовника про якість звуку. У разі поганої чутності, зверніться сервісний центр для усунення несправності.
 2. Використання застарілої версії програми. Проведіть оновлення месенджера до останньої версії. Якщо проблема не зникла, оновіть операційну систему пристрою.
 3. Мікрофон месенджера конфліктує з мікрофоном іншої програми. Перейдіть в налаштування конфліктує програми. Приберіть позначку в розділі «Голосова активація».

Ілюстрація на тему Чому пропав звук в Ватсапе: кілька причин несправності

Проблеми звуку на смартфонах Xiaomi

З метою енергозбереження на смартфонах компанії Xiaomi встановлена ​​за замовчуванням опція блокування роботи сторонніх програм у фоновому режимі. Для того, щоб внести зміни в налаштуваннях знадобиться:

 1. Натиснути в меню пристрою розділ «Налаштування», потім «Додаткові налаштування».
 2. Торкніться «Батарея» і «Управління додатками».
 3. Зі списку виберіть ВатсАпп, потім тапніте кнопку «Без обмежень».
 4. Перейдіть в пункт «Інструменти», відшукайте «Безпека».
 5. Далі «Дозволи» і «Автозапуск».
 6. Знайдіть в переліку Ватсап, потім активуйте опцію автозапуску.
 7. Після виконаних дій месенджер буде працювати в нормі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector