Чому при імпорті вашого відео сталася помилка в Інстаграм?

Як тільки в Instagram додали функцію завантаження відео, вона відразу ж стала популярною. Дійсно, не завжди фотографією можна передати всі емоції. Однак буває і так, що при закачуванні роликів може статися подібна помилка.

Давайте розберемося, звідки вона береться, і з чим її їдять.

причини появи

Помилка може виникнути, як завжди, з будь-якого боку (часто після оновлення програми):

  • не підходить версія вашої операційної системи (далі — ОЗ);
  • перевантажена пам’ять, кеш;
  • стара версія Instagram;
  • погане інтернет-з’єднання;
  • неприпустимий формат відео.

Давайте розглянемо, як вирішуються перераховані вище проблеми.

Як виправити помилку

Існує кілька методів вирішення. Все залежить від того, що є джерелом обурення вашого девайса.

Не підходить версія ОС

Ця проблема актуальна для тих, чиї пристрої не підтримуються виробниками. На жаль, таких дуже багато (майже всі з них — Android). В такому випадку єдине, що варто спробувати — скачати Instagram з неофіційного джерела такої версії, яка підійде вашій гаджету (не гарантовано стабільний доступ до сервісу). Або ж придбати девайс з підтримкою останніх версій ОС.

Перевірити версію ОС вашого пристрою можна в Налаштуваннях, розділ «Інформація» або «Про телефоні».

Перевантажена пам’ять, кеш

У процесі використання програми зберігаються кеш-дані (мініатюри, фотографії і т.д.), які можуть уповільнити або порушити його роботу. Для їх очищення слід в настройках знайти вкладку «Програми», а в ній вибрати Instagram. Потім натиснути кнопку «Очистити дані» або «Очистити кеш» (залежить від ОС), як показано на зображенні:

Якщо ваші дії не призведуть до результату, потрібно приймати більш серйозні заходи (видалення зайвих програм, фото, відео, діагностика і очищення «clean» -Мастер або навіть скидання до заводських налаштувань (рекомендується в крайніх випадках).

Стара версія Instagram

Така проблема навряд чи виникне, тому що розробники часто нагадують про оновлення. Однак, якщо з якихось причин ви цього не зробили, потрібно пройти в AppStore (для iOS) або PlayМаркет (для Android), знайти там Instagram і поставити на скачування оновлення. Простежте потім, щоб процес завантаження і установки був завершений.

Погане інтернет-з’єднання

Як тільки ви перевірили, що з пристроєм і додатком все добре, уточніть наявність і якість інтернет-з’єднання. Переконайтеся в тому, що у вас є доступ до мобільного інтернету (подробиці можете дізнатися у оператора, який надає вам послуги мобільного зв’язку) або Wi-Fi, а зв’язок працює стабільно (на малюнку приклад, коли для мобільного інтернету показує, що з’єднання погане, а для Wi-Fi — гарне).

Неприпустимий формат відео

Коли ви завантажуєте ролик на аккаунт зі сторонніх джерел (наприклад, з відеокамери або інтернету), зверніть увагу на його формат. Їх існує безліч, з яких найпопулярніший і підтримуваний Instagram — mp4. Якщо ваше відео іншого формату — використовуйте відео-конвертер, який приведе його до потрібного mp4.

Таким чином, ми розглянули найпоширеніші проблеми, що виникають при імпорті відео в Instagram. Якщо станеться щось, що виходить за рамки даної статті — пишіть в коментарях, і ми допоможемо вирішити вашу проблему.

Якщо у вас не вийшло вирішити проблему або залишилися питання — пишіть в коментарях, ми допоможемо. А також дивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector