Чому не виходить увійти в Скайп (Skype), хоча логін і пароль правильні

Помилка входу в Скайп

Ви хочете подзвонити другу, колезі чи знайомому в месенджері Skype, проте не можете увійти в свій аккаунт? Ця проблема досить поширена і має відразу кілька причин. Якщо логін і пароль правильні, а здійснити вхід все одно не виходить, варто детально розібратися в джерелі появи неполадки. Розпізнати причину того, чому не виходить увійти в Skype, можна по тексту повідомлення, яке видає система при спробі авторизації. Давайте розглянемо найбільш поширені фактори, що заважають входу в Скайп, а також способи вирішення цієї проблеми.

Переконайтеся, що є інтернет і сайт Skype нормально відкривається

Якщо у вас не виходить увійти в Скайп, не варто відразу видаляти месенджер. Можливо, причина в банальній відсутності Інтернету або заборону на використання додатка брандмауером. Перевірити наявність зв’язку можна, зайшовши на будь-який інший сайт. Якщо жодна сторінка не відкривається, перезавантажте ПК або роутер, а в разі невдачі — зв’яжіться з провайдером.

Трапляється так, що робота Скайпу може бути заборонена брандмауером Windows. Відкрийте сервіс і відшукайте Skype в списку заблокованих сайтів. Дозвольте доступ до програми, після чого знову спробуйте увійти в систему. На цей раз все має запрацювати.

Чи не можете увійти в месенджер? Можна перевірити браузерную версію Skype. На сьогоднішній день веб-версія додатка підтримується Chrome, Internet Explorer, Firefox і Safari. Якщо онлайн-версія Скайпу працює, причиною неполадок може бути використання несумісної версії програми на ПК або проблеми в налаштуваннях самого додатка.

Нерідко проблеми з входом в Скайп трапляються, коли ваш обліковий запис відкрита на іншому комп’ютері або ноутбуці. Разлогіньтесь на іншому пристрої, і після цього у вас вийде увійти в свій аккаунт.

Переконайтеся, що у вас остання версія програми

Програма Skype регулярно оновлюється до останньої версії, і це може призвести до її несправності при вході в обліковий запис.

Ліцензія Скайп

Якщо після недавніх оновлень програма перестала працювати або не дає вам допуску, можна впоратися з цим двома методами:

  • Оновлення ОС Windows до 10 версії, з якої сумісно останнє оновлення Скайпу. Завантажити месенджер можна на офіційній сторінці Skype.
  • Видаліть цю програму, встановіть одну з попередніх версій програми. Зверніть увагу, що Microsoft регулярно видаляє старі версії з вільного доступу, тому завантажувати додаток доведеться з сторонніх веб-ресурсів і торрент-трекерів, що може бути небезпечно.

Видалення файлу shared.xml і інші варіанти вирішення проблеми

Проблема з авторизацією в Скайпі може ховатися і в наявності файлу shared.xml. В такому випадку вам потрібно просто видалити його, відшукавши через провідник Windows. Після видалення файлу відкрийте месенджер і спробуйте залогінитися. Якщо вам вдалося увійти, значить, справа була саме в цьому.

Знаєте інші способи вирішення того, як можна вирішити проблеми з входом в Skype? Поділіться ними в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector