Як в Скайпі поставити включення мікрофона на кнопку (розмова тільки після натискання)

Мікрофон і планшет на столі

Спілкування людей за допомогою Skype набирає все більше популярності. Завдяки йому можна швидко зв’язатися з колегами, партнерами по бізнесу, друзями і родичами. Іноді буває так, що під час відеодзвінка бувають чутні різні сторонні звуки і шуми. Це дуже заважає, особливо якщо це не простий розмова з друзями, а серйозна розмова з колегами або начальством. Щоб нічого не заважало спілкуванню, можна налаштувати включення мікрофона додатки за допомогою якої-небудь клавіші. Це допоможе вирішити проблему, що склалася. Як це зробити дізнаєтеся, коли уважно прочитаєте матеріали статті.

Навіщо потрібно включення мікрофона в Скайпі по кнопці

Активація мікрофона за допомогою певної клавіші або їх поєднання — дуже зручна функція. Коли всі налаштування будуть виконані, то співрозмовник буде чути під час розмови тільки Вас, а сторонні звуки, якщо вони є навколо Вас, не будуть заважати спілкуванню. Це дуже зручно, якщо в будинку живе багато людей, є діти або домашні тварини. Також це допоможе в розмові, якщо користуєтеся програмою на роботі.

Буде дуже зручно спілкуватися в тому випадку, якщо мікрофон буде налаштований на включення за допомогою кнопки, і у вас будуть навушники. Так ні вам, ні співрозмовника не заважатимуть сторонні розмови.

дівчина техпідтримка

Як налаштувати включення мікрофона на кнопку в Skype

Щоб налаштувати можливість розмовляти по Скайпу при натисканні кнопки потрібно зробити наступне:

  • запустіть додаток;
  • відкрийте вкладку «Інструменти» і перейдіть в «Налаштування»;
  • перед Вами спливе вікно, виберіть у ньому пункт «Швидкий доступ», просто поставте навпроти напису галочку;
  • опустіться вниз сторінки до останнього рядка, і виставите будь-яку кнопку, яка буде служити активатором мікрофона;
  • натисніть на «Ок» і збережіть внесені зміни.

Щоб після проведених маніпуляцій користувач міг нормально розмовляти, при натисканні обраної ним клавіші, варто зробити наступне:

  • запустіть месенджер;
  • зайдіть в меню налаштувань;
  • перейдіть в розділ «Додатково»;
  • вибирайте потрібне поєднання кнопок, і поставте галочку навпроти напису «Включити»;
  • після цього натисніть на «Змінити поєднання», і встановіть вбрання раніше поєднання клавіш. Також можна використовувати одну кнопку.

Після всіх проведених маніпуляцій можна без проблем розмовляти з друзями.

Сподіваємося на те, що матеріали статті будуть корисні читачам, і допоможуть провести всі потрібні налаштування і маніпуляції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector