Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Кожен власник мобільного телефону при написанні тестового повідомлення, заміток і нагадувань може скористатися функцією Т9. Найчастіше дана опція не функціонує належним чином, чим викликає обурення з боку користувачів. Читайте далі, щоб більше дізнатися про функції автоматичного введення тексту, а також про прості способи її деактивації.

Ілюстрація на тему Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Що таке Т9 в телефоні

Функція Т9 багатьом відома з часів кнопкових телефонів. Це був один із способів набору текстового повідомлення. Тоді його суть полягала у виправленні неправильно набраних слів. Назва функції походить від англійського «Text on 9 keys», що в перекладі означає набір тексту на дев’яти кнопках. Завдяки вбудованому в систему словником часто вживаних слів, користувач може написати текст швидко і правильно. Режим автоматичного введення тексту нерідко спотворював суть задуманої фрази, в результаті чого вирушав адресату текст, що не запланований користувачем.

У зв’язку зі стрімким розвитком технологій, сучасні мобільні телефони оснащені вдосконаленою вгадує системою набору тексту — «Smart type». Багато власників мобільних пристроїв як і раніше називають цю опцію, як Т9. Це не дивно, адже вони дійсно схожі за функціоналом. При використанні режиму «Smart type» користувач вводить необхідне слово, а система рекомендує найбільш коректні варіанти заміни. Крім того, функція допомагає вибудовувати необхідні фрази, пропонуючи більш підходящі для цього слова.

Ілюстрація на тему Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Ті, хто тільки починає використовувати автоматичний введення тексту, обурюються, що не можуть знайти багатьох загальновживаних слів. Тільки не відомо чому розробники не додали їх в словник. При бажанні користувач може самостійно додати часто використовувані їм слова в систему. Для цього необхідно деактивувати режим Т9, написати слово в звичайному режимі введення тексту, потім додати його в словник. У кожної моделі пристрою індивідуальний алгоритм дій даної процедури.

Практично кожен користувач, який встиг скористатися опцією Т9 зіткнувся з ситуацією, коли автовиправлення перетворило набраний текст в незрозумілий набір слів. У зв’язку з цим користувачі не хочуть більше використовувати цю опцію, але як її відключити не знають. Є прості способи, що дозволяють деактивувати режим автоматичного введення тексту. Вони є універсальними, тобто підходять для більшості моделей смартфонів.

Ілюстрація на тему Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Як відключити Т9 через системні настройки

Перший спосіб відключення Т9 передбачає використання системних налаштувань ОС Андроїд. Він полягає в таких діях:

  1. На робочому столі мобільного пристрою натисніть іконку з назвою «Налаштування».
  2. Знайдіть «Загальні налаштування», потім «Мова і введення».
  3. В даному вікні користувач може налаштувати функції клавіатури. Натисніть значок із зображенням «шестерінки» або трьох вертикальних точок, який знаходиться навпроти використовуваної вами клавіатури.
  4. Пошукайте пункт з назвою «Автозаміна», «Виправлення тексту» або «Авт».
  5. Зніміть галочку навпроти опції або натисніть «Відключити».

Цей метод найпростіший, підходить в тому випадку, якщо використовується системна клавіатура за замовчуванням. У тому випадку, коли в системних настройках не вдалося знайти пункт, пов’язаний з Т9, спробуйте відшукати опцію в налаштуваннях клавіатури, які представлені виробником смартфона.

Ілюстрація на тему Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Як відключити Т9 через клавіатуру

Якщо на смартфоні встановлено стороннє додаток клавіатури, то відключити Т9 можна за допомогою його налаштувань. Переважно додаткову утиліту встановлюють з метою розширення функцій листи. Безкоштовно скачати і встановити ПО можна з офіційного магазину додатків. Якщо на смартфоні інстальовано кілька клавіатур, то вносити зміни в налаштуваннях потрібно тієї, яка встановлена ​​за замовчуванням. Для того, щоб деактивувати опцію увійдіть в розширені налаштування програми через ярлик, який розташований на робочому столі.

У кожної програми індивідуальний інтерфейс, тому може бути різну назву пунктів налаштувань. Режим автоматичного введення тексту називатися «Т9» або «Інтелектуальне введення». Знайдіть схожий по функціоналу пункт, приберіть галочку, щоб відключити режим.

Деактивация режиму автоматичного виправлення

Більшість Андроїд-пристроїв дозволяє в швидкому режимі ввімкнути або вимкнути Т9. Для цього треба зайти в набір тексту повідомлення, замітки або пошук. Торкніться рядка для введення тексту, потім удержите палець протягом трьох секунд. Відкриється вкладка «Спосіб введення». Тут можна вибрати клавіатуру, а також призначити, інтелектуального введення.

Ілюстрація на тему Чи можна відключити Т9 в месенджері WhatsApp: найпростіші способи

Вимикаємо схожі функції

Для деактивації опції «Автоматичне виставляння великої літери» і «Автоматична розстановка прогалин», скористайтеся інструкцією, описаною вище. Натисніть на кнопку налаштувань клавіатури, яка використовується на пристрої. Приберіть позначку біля опцій, які потрібно відключити.

Сподіваємося представлена ​​інформація в статті стала корисною. Залишайте свої запитання в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector