Apple iPad 2 018 Space Gray MR7F2. Огляд, характеристики і переваги перед конкурентами —

ipad
Планшет Apple iPad 2 018 має трохи доповнений, але все той же практично незмінний з 2013 року зовнішній вигляд. Алюмінієвий корпус з логотипом забезпечує захист начинці і тільки приємні зорові і тактильні відчуття від використання. Завдяки операційній системі IOS стабільне функціонування і простота з використанні гарантуються. Яскравий насичений дисплей Retina дана модель має розмір 9,7 дюйма і дозвіл 2048х1536 пікселів. Внутрішня пам’ять дозволяє завантажувати дані і додатки обсягом до 32 Gb, варто сказати, що в 2018 році купувати телефон або планшет з розміром внутрішньої пам’яті менше 32 гігабайти — не має сенсу. І чому компанія Apple оснастила цю модель саме таки обсягом не зовсім зрозуміло. У той же час існує версія iPad Pro 2018 з обсягом пам’яті від 64 Gb до 1 терабайта.

Хоча все це кілька суб’єктивно і кожен може сам визначити наскільки критичний даний параметр. Адже навіть 32 гигабайтовой моделі досить для серфінгу в мережі, переглядів роликів, фільмів і інших розважальних завдань. Але без хорошого підключеного хмари все ж планшет не зможе нормально функціонувати.

Роз’єм для зарядки і підключення до ПК представлений в форматі Lightning. Вихід в інтернет можливий тільки через мережу Wi-Fi, що теж не дуже хороший знак, адже вбудований GSM модуль дозволив би відв’язати планшет від будинку або іншої точки доступу. Хоча в цьому випадку ціна швидше за все була б вже неадекватна.

Автономність і творчість

У цій моделі додана підтримка стилуса Apple Pencil (купується окремо), приємна і корисна опція для творчих користувачів. За допомогою нього можна створювати малюнки і креслення, або просто вести записи від руки. Акумулятор має ємність 8827 мАг і дозволяє працювати без підзарядки до 10 годин.

Камера і безпеку

Знімки здійснюються стандартної камерою 8 мегапікселів зі стабілізатором зображення, можна зробити не фото і відео у форматі HD. На сторожі безпеки інформації, що зберігається і планшетного функціоналу варто датчик відбитку пальців, що знаходиться на кнопці «Home» на лицьовій стороні планшета під екраном.

Переваги Apple iPad 2 018 32GB:

• Новий процесор А10 Fusion;
• додана опція Apple Pencil;
• збільшена ємність акумулятора;
• сканер відбитку пальців;
• металічний корпус;
• підтримка останніх версій IOS, тобто актуальність на кілька років вперед.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector