Як почистити ноутбук від пилу своїми руками. Поради та рекомендації

ноутбук фото розібраний
Якщо ноутбук видає дивні звуки (шум) і сильно нагрівається під час роботи, то, швидше за все, всередині його накопичилося багато пилу, яку необхідно витягти. Коли пилу багато, вона забиває радіатори. Згодом порушується робота процесора, і на даний момент вивести ноутбук з ладу таким чином досить складно, тому як на сучасних апаратах стоїть захист від перегріву, яка в свою чергу дає команду процесору на підвищення оборотів вентилятора, зниження тактової частоти або в крайньому випадку спонтанна перезавантаження. Якщо все 3 моменту упустити і не звертати на них увагу, то в такому випадку можна вивести останній з ладу. Тому як тільки ви помітили, що вентилятор «молотить» без зупинки слід негайно розібратися з якої причини це відбувається.

Якщо у вас є досвід діагностики несправностей, то можна самому відстежити процес або програму, яка вантажить Ваш ноутбук. У тому випадку, коли такого процесу — немає, то висока ймовірність, що ноутбук необхідно почистити. Для виконання чищення знадобиться інструмент і невеликий досвід у проведенні подібного роду робіт, знову ж таки якщо його немає, то краще звернутися в сервісний центр — https://pozitive.org/remont-noutbukov/ekaterinburg.html по ремонту ноутбуків. Звичайно ж, за чистку потрібно буде заплатити, але так ви будете впевнені, що Вам не доведеться шукати втрачені гвинтики або клеїти відірвані засувки на своєму ноут.

Чистка ноутбука своїми руками

Чистка ноутбука — процес відносно нескладний, навіть якщо ви це виконуєте перший раз. Важливо запам’ятати, звідки відкручу і від’єднана кожна деталь. Щоб при зборці не було плутанини, можна періодично фотографувати процес розбирання. Для процесу очищення необхідні викрутка, фен або пилосос, тонка кисть і інструкція від ноутбука. Згідно з інструкцією, слід акуратно розібрати ноутбук, коли він вимкнений. Болтики потрібно скласти в одне місце (щоб уникнути втрати), попередньо запам’ятавши, звідки вони відкручені.

Отже, ноутбук розібраний. Важливо знати один момент: ні в якому разі не чіпати материнську плату. Ганчірками і щітками пил з неї зчищати категорично заборонено. Використовувати при цьому потрібно виключно пилосос і дуже акуратно.

Основними місцями скупчення пилу є вентилятори і радіатори. Радіатори чистять за допомогою кисті і пилососа або фена. Якщо ребра радіаторів забиті пилом, то слід додати голку, щоб витягнути все грудки. Після очищення можна покрити радіатор спеціальним засобом проти пилу. При цьому простежити, щоб воно ніяким чином не потрапило на материнську плату.

Щоб очищення вентилятора зробити більш ефективною, потрібно від’єднати вентилятор. Як правило, чистити потрібно лопаті, простір між ними і вентиляційні вікна.

Коли весь пил прибрана, можна приступати до складання ноутбука. У процесі складання не потрібно метушитися і поспішати або застосовувати додаткову фізичну силу. Ноутбук і його деталі дуже тендітні. Коли ноутбук зібраний, слід включити його і перевірити роботу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector