996 код якої країни

Іноді нам доводиться здійснювати дзвінки за кордон. Щоб зробити такий дзвінок, необхідно знати код країни. Інакше з’єднання з абонентом просто не відбудеться. Для виходу на міжнародну лінію зв’язку використовуються спеціальні коди, які необхідні при наборі на мобільні і стаціонарні номери. У цій статті ви зможете дізнатися, код якій країні належить код 996.

Як дзвінки здійснювалися в минулому

У 1911 для здійснення зв’язку з номером абонента, який знаходився за межами міста, необхідно було називати телефоністові місто і код, наприклад, 996. Його можна було дізнатися в спеціальних телефонних книгах, які часто містили помилки. У той час розмови по телефону замовлялися заздалегідь і очікувалися досить довго. Згодом у багатьох країнах з’явилися автоматичні пристрої, які дозволяли пов’язувати абонентів без допомоги з боку людини. Коли почалася Перша світова війна, таких станцій (АТС) вже було по кілька штук в Англії, Німеччині, Франції.

Перша АТС в Росії з’явилася в Кремлі в 1924 році. А через 6 років з’явилися і міські станції. У 1968 році в СРСР стали впроваджувати телефонні коди країн та переходити на міжнародну систему телефонії. Класифікації кодів телефонів можна знайти в специфікаціях E. 164 і E. 123. Вони були розроблені міжнародними комітетами з телеграфії і телефонії.

Дізнайтеся, до якої країни належить код 65.

Якій країні належить телефонний код 996

Номер, що починається на +996, належить Киргизії. Залежно від випадку, код може мати такий вигляд: +00996, 00-996, +996, 00996 і так далі. Щоб вийти на зовнішню лінію при дзвінку зі стаціонарних телефонів, використовують 0 попереду основного номера. Для виходу на міжнародну лінію перед кодом пишеться 00. Киргизькі номери складаються з дев’яти цифр. З них перші чотири (три) цифри виступають кодами регіонів, з яких складається країна. Для того, щоб здійснити дзвінок абоненту усередині регіону, досить набрати місцевий номер.

Що таке роумінг?

Часто користувачі плутають термін роумінг та приписують йому недійсні властивості. Для того, щоб краще зрозуміти його, потрібно визначити, що це і як здійснюються такі дзвінки. Роумінгом є всі дзвінки, які абонент здійснює поза своєї мережі (домашньої). При цьому використовуються ресурси інших мереж або навіть операторів для створення умов здійснення таких дзвінків. Але вид номера абонента зберігається завжди, наприклад, 996-ххх-хх-хх. Це не залежить від того, з якої країни відбувається виклик.

Дзвінок в роумінгу

Дзвінок в роумінгу

Перевагою в rouming для абонентів є те, що немає необхідності в укладанні договору на використання послуг інших мереж і станцій зв’язку. Якщо розглядати з технічного боку, то роумінгом є використання будь-якої станції стільникового зв’язку, крім базової. Але все ж в загальному розумінні цього терміна — це використання мереж іншого оператора. Наприклад, якщо набрати номер з кодом країни 996 з будь-якої іншої країни, при цьому сам викликає має SIM-карту оператора Крігізіі, то дзвінок буде вважатися в роумінгу.

В даний час абоненти позбавлені від необхідності створювати зарубіжну мережу вручну. Для виходу в мережу за допомогою інших операторів раніше необхідно було створити спеціальну заявку на роумінг. Після подачі заявки такого абонента реєстрували в своїй мережі на термін, який був потрібний для абонента. Після завершення терміну такого договору, абонент повинен був знову створювати заявку на роумінг.

Читайте також: 44 — телефонний код якої країни?

Дзвінки з віртуального номера 996

Віртуальний номер найчастіше використовується компаніями, які приймають і здійснюють велику кількість дзвінків. Для підключення такого номера вам не знадобиться спеціальне обладнання. При цьому можна орендувати номер, що починається на 996.

Віртуальний номер

Схема віртуального номера

Швидше за все ви вже стикалися з дзвінками з віртуальних номерів. До них відносяться дзвінки операторів стільникового зв’язку, банківських службовців та інших компаній. Отримуючи такий номер, користувач може мати одні й ті ж цифри, але коди міст можуть бути різними. Віртуальний номер має кілька переваг:

  • Повне управління дзвінками на віртуальний номер. Ви можете переадресувати вхідні дзвінки на будь-який справжній мобільний номер або взагалі заблокувати їх;
  • Об’єднувати декілька мобільних номерів під одним віртуальним;
  • Створювати конференції за допомогою мобільного зв’язку;
  • Налаштовувати прийом дзвінків з месенджерів (Skype, Hangouts і ін.);
  • Підключати до віртуального номеру оповіщення з електронної пошти або факсу;
  • Створювати черги з входить дзвінків;
  • Створювати власні служби технічної підтримки з налаштованим функціями і багато іншого.

При цьому настройка віртуального номера можлива за допомогою веб-інтерфейсу. Кожен користувач може створити власний повноцінний інформаційний сервіс за єдиним номером з великим набором функцій. На вхідні дзвінки на віртуальний номер можна і з інших регіонів. У даній статті ми розібрали, якій країні належить код 996 і як зателефонувати на будь-який номер в Киргизію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector