Що буде, якщо подзвонити на номер 666

Число 666 — одне з найбільш таємничих в людській історії. У різних культурах і релігіях воно часто асоціюється з інфернальні силами, зустріч з ним несе горе і нещастя. Згадка про трьох шістках мається на Біблії, в Одкровенні Іоанна Богослова, в якому воно названо «Числом звіра» (Антихриста). Різні чутки переслідують християнський світ протягом століть. Що буде, якщо зважитися зателефонувати на телефонний номер 666, що обіцяє таким сміливцям чутка, і чи дійсно все так страшно, як здається? Про все розповімо в нашому матеріалі.

Магія трьох шісток

Одіозна слава трьох шісток йде з Біблії, Нового Завіту. В Одкровенні Іоанна Богослова, в описі Апокаліпсису, число 666 названо «числом звіра». Під Звіром розумівся Антихрист, який під час Апокаліпсису прийде на Землю і встановить тут своє короткочасне царство.

число Звіра

Число 666 є числом Звіра

Запропонована в Біблії демонологія знайшла своє відображення в культурі безлічі християнських країн. Число 666 масово зустрічається в різних сатанинських обрядах, пов’язаних з викликом і поводженням з нечистою силою, в магічних пентакль і талісмани. Вважалося, що саме писання трьох цифр шість вітається пекельними силами, сприяє їх появі і присутності поруч. Тому, хто сподівається на їх підтримку і роботу з ними, обов’язково потрібно носити щось з зображенням цих цифр. Але чи можна дзвонити на такий номер?

Деякі містики і піфагорейи знаходять підтвердження магії числа 666 в різних математичних розрахунках. Так, якщо присвоїти кожній англійській букві таке значення:

номер

то прізвище Гітлер (Hitler) в своїй сумі і буде відповідати числу 666.

H = 107
I = 108
T = 119
L = 111
E = 104
R = 117 666

Існує досить подібних прикладів, але ж диму без вогню не буває, чи не так?

Гітлер втілення

Деякі клерикали вважають Гітлера втіленням зла

Також раніше ми розібрали, що за номер 0550.

Що робити, якщо вам телефонують з номера 666

Роками абоненти по всьому світу отримують дивні повідомлення і дзвінки з номерів 666-666-6666 або 1-666-666-6666. Деякі вірять, що це пише (дзвонить) сам диявол, особливо якщо потім виявляється, що дане оповещаніі ніяк не відбивається в статистиці телефонних дзвінків.

«Одного разу ми з друзями поверталися вночі додому, і тут наш друг отримав на свій телефон дзвінок з номера (666) 666-6666. Він не наважився взяти трубку, що викликало наше веселощі і жарти, мовляв, це сам диявол дзвонить йому з пекла. Через кілька хвилин він отримав повідомлення на голосову пошту. Це був самий дивний голос, з коли-небудь почутих нами. Він звучав сичачи і зловісно, ​​з сильним луною на задньому тлі. Ми змогли розібрати лише пару слів, але цього було достатньо, щоб викликати страх у кожному з нас. Через пару годин голосове повідомлення пропало, а в телефонних рахунках за той місяць не виявилося жодних слідів того нещасливого дзвінка. »

дзвонить Диявол

Деякі думають, що при дзвінках з номера 666 їм дзвонить сам Диявол

Подібні дзвінки часто пояснюються витівками пранкери. Але, при бажанні, раціонально можна пояснити майже все, чи не так?

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, що за номер 70660.

Що станеться, якщо самому зробити дзвінок на номер 666

Багато любителів магії і містики вирішують самостійно спробувати долю і зателефонувати на номер, що виглядає як 666. У більшості випадків вони отримують повідомлення від оператора, що такого номера не існує. Але бувають і випадки, коли замість очікуваного повідомлення від оператора вони чують зловісну музику, а іноді — дивні звуки, від яких кров холоне в жилах.

Кажуть, багато хто з тих, хто скоїв дзвінок на телефон 666, кінчають своє життя самогубством. Деякі після дзвінків відчувають, що щось оселилося з ними, незримо присутній поруч, і вони просто на тваринному рівні відчувають його погляд на собі. Деякі не витримують, залишають рідні місця, в яких, на їхню думку, оселилася невідома зла сила.

Фіксувалися також випадки, що після дзвінка на номер 666 дзвінок скидали, після чого через деякий час самостійно передзвонювали. Чоловік, який телефонував обіцяв прихід біди і нещасть, смерть родичів і знайомих. Здійснилося чи обіцяне — ми не знаємо, тому дзвонити на три шістки не рекомендуємо.

Дзвінки на 666

Деякі сміливці дзвонять на номер 666, і чують дивні звуки

Також раніше ми розібрали, код якої країни 65.

Наукове пояснення зловісного числа

Повсюдна віра в негативну магію числа 666 має ефект «ноцебо». Під останнім звичайно розуміється будь-яке невинне засіб, але оскільки сама людина вірить в його шкідливість, воно здатне завдати цій людині реальну шкоду.

Для представників інших культур крім християнської число з трьох цифр 6 зазвичай не несе будь-якої негативної забарвлення, і є рядовим. В інших культурах побоюються інших чисел, наприклад номер 1-000-000-0000 в деяких азіатських країнах вважається проклятим. Номер 0888-888-888 вважається негативним в Болгарії, 090-4444-4444 бояться в Японії, а 999-9999 — в Таїланді. Кожна культура має свої одіозні числа, пов’язані з особливістю історичного і культурного шляху того чи іншого народу.

Також в нашому матеріалі ми розглянули, код якої країни 44.

Що буде, якщо дзвонити на три шістки

Чи не буде нічого! Навряд чи ваш телефонний оператор встановив пряму лінію з пеклом, і з’єднує всіх тих, хто зателефонував безпосередньо з Везельвулом або Беліалом. У більшості випадків ви почуєте роботизовані повідомлення про відсутність такого номера, а якщо цей і існує, то його господар буде не в захваті від дзвінків любителів потойбічного. Але якщо ви вірите в містику, то може вам і «пощастить», і ви почуєте те, що хочете почути.

висновок

Вище ми розібрали, що буде якщо самому зателефонувати на телефонний номер 666, і які наслідки чекають того, хто телефонував. Якщо ви любитель (любителька) магії і містики, тоді, можливо, ви зустрінете те, чого так бажаєте. Адже хто шукає — той знаходить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector