235 код якої країни

Іноді нам доводиться дзвонити за кордон. Для того, щоб зателефонувати абоненту в певну країну, потрібно знати телефонний номер в міжнародному форматі, будь то номер мобільного телефону або міського. Буває і так, що на мобільний надходять дзвінки з невідомих кодом країни. У цій статті ви дізнаєтеся — якій країні належить код 235.

До якої країні належить телефонний код 235

Якщо подивитися на карті світу розподіл перших цифр телефонного номера, можна побачити, що Африці належить двійка. Код з цифрами 235 відноситься до республіки Чад, яка розташована в Центральній Африці. Телефонний номер цієї країни складається з восьми цифр. Мобільні номери тут починаються з: 7, 9, 6. Перші 2 цифри номера дозволяють визначити до якої з цим він відноситься (мобільного або фіксованого). Щоб зробити дзвінок за кордон Чаду, необхідно попереду номера набрати 00.

У цій країні використовують закритий план нумерації. Всі дзвінки з мобільних пристроїв здійснюються на інший номер, що починається на 235, оператора і абонента як за кордон, так і всередині країни. У всіх регіонах країни використовують восьмизначний номер. Як і інші коди, записується зі знаком «+».

Республіка Чад

Республіка Чад на карті світу

Це цікаво: 33 код якої країни?

Де знайти коди всіх країн

Щоб дізнатися початок номера телефону тієї чи іншої країни, можна використовувати спеціальні сервіси. Щоб визначити до якої країни належить мобільний або міський телефон, можна скористатися сайтом за адресою https://www.kody.su/check-tel.

Порядок дій:

  1. Вам потрібно відкрити цю сторінку в браузері і ввести будь-який номер в форму.
  2. Після чого ви побачите під формою країну, до якої відноситься цей номер, код міста, оператора і в окремому вікні номер абонента.

Пошук країн за номером

Пошук країн за номером телефонів

Якщо ви хочете дізнатися до якого державі належить номер 235 (наприклад), ви можете перейти на сторінку електронної енциклопедії Вікіпедія. Тут введіть в пошуку «Коди країн» і перейдіть на сторінку. На ній ви завжди зможете відшукати актуальні на даний момент дані. У таблиці знаходяться всі країни світу, острови і республіки.

коди країн

Коди країн у Вікіпедії

Рекомендуємо до прочитання: Код якої країни 44?

Месенджери і IP-телефонія

Для того, щоб зв’язатися з друзями та родичами, який знаходяться в інших країнах необов’язково використовувати номер, що починається на 235. Сьогодні є безліч способів зв’язку, які дозволяють спілкуватися з користувачами в усьому світі безкоштовно. Для цього вам необхідно лише отримати доступ в інтернет. Замість традиційного телефонного дзвінка, який коштує не так вже й дешево, можна скористатися IP-телефонією.

Для користувачів такий виклик не буде нічим відрізнятися від звичайного дзвінка через телефон. Для його здійснення вам потрібно мати пристрій, який підтримує передачу даних по IP протоколу. Ними виступають сучасні смартфони, комп’ютери, ноутбуки і планшети. Для здійснення безкоштовного дзвінка без коду 235 через інтернет користувачеві необхідно встановити спеціальну програму. Однією з найпопулярніших є Skype. З її допомогою ви можете не тільки зв’язатися з користувачем з іншої країни за допомогою голосового зв’язку, а ще й побачити його через екран.

IP-телефонія дозволяє створювати дзвінки взагалі без участі стільникових мереж (якщо дзвінок здійснюється не з мобільного через номер 235, наприклад). Сигнал проходить через віддалені сервера. При такому дзвінку може використовуватися тільки інтернет-трафік, що істотно знижує витрати на розмову між абонентами з різних країн.

Читайте також: Код якої країни 65?

Зателефонувати в іншу країну через WhatsApp, не використовуючи код 235

Для дзвінків за кордон ви можете використовувати мобільний додаток WhatsApp. Воно дозволяє обмінюватися миттєвими повідомлення з користувачами, не залежно від того, де знаходиться людина. Додаток доступний для безлічі мобільних платформ: Android, Windows Phone, iOS і навіть для операційної системи Windows всіх версій у вигляді онлайн-сервісу. Це найпопулярніше додаток. Якщо людина, з яким ви б хотіли познайомитися, не використовує його, ви можете зв’язатися з ним іншими способами і попросити встановити WhatsApp на свій пристрій. Після чого ви зможете спілкуватися тільки за допомогою інтернет-з’єднання.

Щоб встановити WhatsApp на свій телефон, і дзвонити без використання номера 235, необхідно:

  1. Завантажити додаток з магазину: для Android — Google Play, для iOS — App Store.
  2. Коли додаток буде завантажено, його необхідно запустити.
  3. Далі потрібно дозволити відправляти вам повідомлення.
  4. Потім потрібно ввести свій номер телефону у запропонованій формі.
  5. Через деякий час вам прийде код в SMS, який потрібно ввести в мобільному додатку.

Тепер ви можете здійснювати дзвінки і обмінюватися миттєвими повідомленнями з користувачами інших країн. Вам більше не знадобиться шукати інформацію, якій країні належить телефонний код 235.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector