Сайт Київстар недоступний і не працює? Негативні відгуки та залишок

недоступний сайт київстар
Сьогодні, а саме 23 липня 2016 року у момент публікації статті 8.00 сайт компанії київстар недоступний вже більше години, що найцікавіше, то що компанія Київстар навіть не спромоглася заблокувати доступ до сервера і при цьому зробити розсилку і аварійне повідомлення. Щоб користувачі побачили, що це сайт компанії Київстар та на даний момент він недоступний ….

А замість цього ми бачимо помилку виду:

Unhandled exception in / mm /: /data/site/web/www/html//../data/classes/sql/Sql.p(56:10): ‘oracle: //****@10.44.4.51 : тисячі п’ятсот двадцять одна / kswww_prm? NLS_LANG = ENGLISH_CIS.UTF8NLS_DATE_FORMAT = YYYY-MM-DD HH24: MI: SSORA_ENCRYPT_LOGIN = TRUE ‘ORA-00257: archiver error. Connect internal only, until freed.
(SessionBegin, -1) [sql.connect]

київстар скрін

Як видно з коду помилки, сайт працює під базою даних Oracle … Розробникам сайту варто задуматися про безпеку і захист СУБД Oracle, інакше без відповідного захисту злому не уникнути!

Якщо Київстар за своїм сайтом встежити не можуть, то як взагалі може їх домашній інтернет працювати. І проблема навіть не в тому, що сайт недоступний пару годин, а в тому, що це сайт корпорації, яка є монополістом з надання доступу до мобільного та інтернет мережі. І це показує їх безвідповідальність і халатність у роботі. Якщо пройтися за відгуками роботі компанії Київстар (особливо домашній інтернет київстар), то можна побачити величезну кількість негативу від користувачів. А все, тому що компанія хоче загарбати «жар» чужими руками. Вони наймають підрядників іноді звичайних фіз. осіб і за кожного підключеного клієнта платять гонорар, але цього підряднику все одно на репутацію компанії, а компанії Київстар — байдуже хто підключив користувача. Ось і виходить замкнуте коло — нікому немає діла до клієнта.

Аналогічна ситуація відбувається і з дзвоном до працівника колл центру, Київстар періодично (іноді частіше ніж 2 рази на місяць) змінює схему дозвону — переконатися в цьому можна пошукавши в мережі статті з назвою як зателефонувати оператору Київстар та в 9 з 10 результатів інструкція вже буде неактуальна . А якщо і актуальна, то як тільки ви додзвонитися в відповідь ви почуєте: «На даний момент всі оператори зайняті передзвоніть, будь ласка пізніше». І дзвінок переривається. І це при тому, що девіз компанії: «З думкою про вас!».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector