Тариф Лайт + / Light + Водафон — Подорожчання нова вартість. Куди перейти?

подорожчання
Єдиний тарифний план серед всіх тарифів, які діють по всій Україні, нехай і з деякими труднощами переходу буде схильний до зміни з 3 квітня, хоча чому не з першого — може ніхто б і не помітив підняття абонентської плати до 35 грн.

Але факт залишається фактом з 3.04.2017 року для всіх абонентів Водафон, які користуються даним пакетом, піднімається абонплата до 35 грн в місяць (раніше була 20 грн), буквально через рік абонплата виростає до 45 грн і зараз початок 2019 року абонплта в даному пакеті складає вже 55 грн. .

Компанія Водафон для порівняно нових абонентів (жовтень 2016 — 31 березень 2017 року) поки не піднімається абонплату, але варто зауважити, що і їх теж чекає та ж доля. Та й нових абонентів в Водафон з її постійними зростанням цін (Подорожчання 1, подорожчання 2, останнє подорожчання, які було буквально 2 тижні тому) можна «перерахувати на пальцях»

Вартість послуг в тарифі Лайт + 

булозараз

абонплата

було 20 грн, 35 грн, 45 грн

55 грн

Інтернет

500 мегабайт — 3g інтернету

Дзвінки всередині мережі

Безлім

Дзвінки на інші оператори

30 хвилин

СМС

1,5 грн за перше смс і 49 безкоштовних на добу

Рік без абонплат в тарифі Light + — чи варто підключати?

З 15 лютого 2019 року послуга рік без абонплат подорожчає до 500 грн, але не дивлячись на це вона як і раніше вигідна і вигода состаляет 215 грн.

Як підключити послугу рік без абонентської плати в тарифі лайт +

Відправляємо запит * 365 # (на рахунку повинно бути 400 грн)

замість висновку

Дешевих тарифів в Водафон, як в принципі і в інших операторах нам вже не бачити, тому доводиться миритися з тим, що у нас є. Тому як відмовитися від мобільного зв’язку вже ніхто не зможе.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector