Рік без абонплат за 275 грн 2017 — тариф лайт + Водафон — найдешевший пакет

лайт фото

UPD: з 1.09.2017 послуга рік без абонплат в тарифі лайт + коштує 350 грн на рік докладніше тут

Також протягом 7 днів, можна підключити послугу рік без абонплат в тариф лайт + за 275 грн — докладніше як це зробити тут.

Лікнеп (можна пропустити, якщо знайомі з послугою): Послуга рік без абонплат від компанії Водафон надає можливість поповнити рахунок єдиним платежах і користуватися даними пакетом послуг протягом року.

Трішки історії

Пакет лайт + мав досить велику популярність серед тих, кому не потрібен був інтернет. І за рахунок своєї абонентської плати в 20 грн був найдешевшим. Але з 3 квітня 2017 року абонплата даного пакет зросла до 35 грн в місяць, і він став в одну лінійку з тим же XS за 40 грн.

А послуга рік без абонплат в даному пакеті коштувала 350 грн і як бачиться Водафон, зауважив відтік абонентів з даного тарифу і ось зараз нові умови послуги.

«Рік без абонплат» в тарифі лайт +. Вартість і умови

  • Вартість послуги — 275 грн протягом перших 7 днів для нових абонентів
  • Кількість хвилин в місяць на інші мобільні — 60
  • Трафік для виходу в мережу — 500 мегабайт

Як підключити рік без абонплат?

Запит на підключення послуги єдиний для всіх пакетів, тому перед тим як підключати необхідно перейти в пакет лайт + докладніше тут. Після того як ви здійсните перехід необхідно поповнити рахунок на 275 грн і відправити запит

* 365 #

Увага:

Перехід в лайт + закритий, зараз для того щоб користуватися тарифом необхідно купити новий номер (стартовий пакет) — детальніше тут — http://specialcom.net/mobile-telecomm/perejti-v-lajt-uzhe-nevozmozhno-chto-budet- dalshe /

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector