Як безкоштовно відправити смс на будь-який номер, будь-якої країни через інтернет без реєстрації?

відправка повідомлення
В умовах масового використання смартфонів, не дуже дорого інтернету, відправка смс для всіх мобільних операторів стала дуже дорогою, а про відправку смс повідомлення за кордон взагалі краще не згадувати тому як іноді простіше подзвонити, ніж писати смс.

Але є рішення цієї проблеми — різні інтернет сервіси.

Звичайно ж, кожен оператор надає на своєму сайті можливість відправити смс, але проблема в тому, що для відправки смс на номер Київстар — ось інформація про те як відправити смс з сайту Київстар і номера 777, необхідно зайти на сайт Київстар. Для відправки на номери МТС або лайфселл, зайти відповідно на сайти відповідних операторів. Крім цього номер відправника буде завжди один і той же.

  1. Для київстар — це номер 777
  2. Для МТС — буде альфаімя «Internet», крім цього МТС ще й буде попереджати про те, що не несе інформації за зміст. І так далі…

Як відправити смс за будь-який номер?

Але як відправити смс за кордон, щоб попередити людини, коли ви будете в мережі, або повідомити про місце зустрічі якщо у вас зараз телефон в ремонті. Для цього є досить цікавий сервіс (закордонний) під назвою Globfone.com. Який в свою чергу дозволяє відправляти смс повідомлення в будь-яку країну.

Для цього:

  • Заходимо на сторінку https://globfone.com/send-text/
  • Далі вибираємо країну і вводимо номер => тиснемо «Next»

відправка повідомлення скрін 1

  • Вводимо повідомлення (латиницею)

send text message

  • І тиснемо «Send Text»

Дане повідомлення буде відправлено, через будь-якої інтернет шлюз (ip, voip) в якому встановлено велику кількість сім карт, отже, кожне нове повідомлення буде відправлено з нового номера. І при цьому Вам не потрібно реєструватися на даному сервісі для того, щоб відправити смс

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector