Абонплата Водафон кожні 4 тижні (28 днів). Навіщо? Наскільки більше платити?


З 20 квітня 2018 року компанія Водафон переводить всіх абонентів на нові умови обслуговування. А саме абонплата яка раніше знімалася щомісяця тепер буде вилучатися кожні 28 днів або як пише Водафон кожні 4 тижні. А так як в місяці практично завжди більше 28 днів, то і платити абонентам Водафон доведеться більше.

Чому це подвійно невигідно абонентам і вигідно Водафон?

  1. Якщо розділити 365 днів на 28 ми отримаємо трохи більше 13, тобто за рік з 20 квітня нам доведеться платити абонентка плату 13 разів на відміну від минулих років — 12. Іншими словами Водафон одним розчерком пера збільшив кількість місяців в році на один і при цьому ніхто нічого зробити не може.
  2. Якщо раніше ми знали, що абонентська плата скажімо знімається в певний день місяця скажімо 3 числа, то зараз ця дата буде постійно зрушуватися і доведеться або постійно перевіряти за допомогою запиту * 101 * 4 # скільки днів ще залишилося або ж тримати на абонентському рахунку сума дорівнює вашої абонплаті. Адже як тільки настане день «X» і суми буде недостатньо почнуть діяти денні тарифи Водафон, а вони дуже невигідні по відношенню до звичайних.

Що робити абонентам підключили послугу рік без абонплат?

На даний момент, ті хто проплатив послугу рік без абонплат знаходяться в кращих умовах і на них дане нововведення не діє до тих пір поки не закінчиться послуга рік без абонплат. І так якщо ціни на послугу рік без абонплат не зміняться, то вона стає ще більш вигідною.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector