Послуга 3g безліміт МТС Як підключити відключити?

3g інтернет
Мобільний зв’язок продовжує дорожчати і це стосується всіх операторів включаючи МТС зі збільшенням вартість послуги супер в тарифі супер МТС 100 хвилин (хоча даний пакет більше 5 років практично без змін). Аналогічно зросли вартість тарифів у Водафон, про що можна ознайомиться в статті нове подорожчання Водафон. Але при всьому при цьому кількість людей користуються мобільним інтернетом продовжує зростати і на даний момент складає 42,3 відсотка від загальної маси всіх користувачів. Тому слід очікувати, що і доступ до мережі швидше за все може також збільшиться в ціні. Поки з безлімітних послуг доступу до інтернету компанія МТС надає тільки послугу 3G безліміт, і це враховуючи той факт, що навіть в контрактних тарифних планах як Ультра інтернет обмежений.

АЛЕ ….

Компанія МТС ніколи себе не обманювала. Як в принципі і зараз і про це трохи пізніше.

Як підключити послугу. нюанси

  • Для підключення необхідно набрати USSD запит — * 888 #
  • Для перевірки статусу — * 888 * 8 #

Особливості послуги 3G безліміт

  • Послуга надається тільки для тарифних планів Смартфон і Просто супер.
  • Вартість послуги складає 50 грн  
  • Послуга діє 30 днів з моменту підключення, якщо ви не вимкнете на 30 день, то послуга автоматично продовжується, і з Вас знімають абонентську плату

Як відключити?

Для відключення необхідно відправити запит — * 888 * 0 #

У чому підступ ???

Підступ полягає в тому, що безліміт це тільки реклама, по суті на швидкості 3G Ви отримаєте тільки 2,5 Гб трафіку, а після швидкість буде автоматично обмежена до 150 кб / с. Що аналогічно простому закінчення дії послуги. Хоча навіть при такій швидкості можна спілкуватися в Вайбере або інших месенджерах, але ось шукати якусь інформацію в мережі або навіть переглядати стрічку в соц. Мережах — буде вже проблематично.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector