Як приховати номер на Київстарі або послуга Антивизначник —

Послуга антивизначник існує для всіх операторів України неважливо це послуга для МТС або Лайф, київстар. Але суть в тому що користуватися нею по-різному і вартість в кожному оператора різна. Давайте визначимося з такими питаннями як вартість, чи варто приховувати номер і як нею скористатися.

Як приховати номер і підключити послугу антивизначник київстар.

Почнемо з самого простого як підключити.
Для активації послуги необхідно відправити USSD запит — * 529 * 3 #. Вартість активації — безкоштовна. Але використання буде Вам коштувати 50 копійок на добу 65 копійок (змінено 27 вересня 2015 року) (незалежно від того користуєтеся ви послугою чи ні)

Для відключення послуги антивизначник — запит виду — * 100 * 07 * 3 #

Як приховати номер Київстар

Використання послуги і як приховувати номер.

Для того щоб одноразово приховати номер потрібно перед номером абонента, що викликається набирати комбінацію # 31 #. Для того щоб номер був прихований постійно потрібно в настройках телефону встановити приховати свій номер телефону. Для різних телефонів є різні додаткові властивості даної опції.

Наприклад, для смартфонів на базі операційної системи Windows Mobile або Winows Phone ви можете поставити показувати свій номер тільки абонентам з телефонної книги або ж не показувати зовсім.

Для смартфонів андроїд в настройках телефону (мається на увазі додаток телефон) — далі голосові виклики — далі додаткові настройки (настройки номера телефону і очікування виклику) — далі АОН можна налаштувати приховувати номер або показувати номера. Ця установка працює тільки при підключеній послузі Андіопределітель.

За замовчуванням у всіх телефонах варто настройка — «Використовувати найстройкі мережі» У підсумку якщо у вас підключена послуга Антивизначник київстар або МТС і ви нічого не змінювали в настройках до цього, то номер буде ховатися автоматично.

Як підсумок можна сказати, що номер неможливо приховати для тих у кого діє послуга суперопределітель, також послуга не діє якщо ви відправляєте СМС повідомлення. Також можна дізнатися прихований номер якщо ви підключите безкоштовну послугу управління своїм номером через додаток або через сайт київстар — мій київстар, і в цій системі можна переглянути вхідні дзвінки з відкритими номерами. І найбільший прокол компанії київстар — прихований номер може дізнатися практично будь-яка людина, якщо придумає хорошу історію оператору і попросить сказати хто йому дзвонив.

Так що якщо ви просто хочете «пограти» то ДА можливо це хороша розважальна послуга, але якщо людині якому Ви телефонуєте дуже знадобитися Ваш номер, то великої проблеми не завдасть обчислити і дізнатися Ваш номер.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector