Як дізнатися куди поділися гроші з телефону Київстар? контроль

фото мій київстар додаток
Всі мобільні оператори грішать тим, що підключають непотрібні послуги своїм абонентам. І часто користувач просто не знає яка саме послуга підключена і яка абоненсткая плата в місяць або добу буде зніматися за цю послугу. Варто відразу сказати, що абсолютно неважливо який це оператор — Київстар, МТС, Лайфселл — у всіх є такі послуги. Найбільш набридлива послуга у компанії Київстар це погода. Але благо справа, коли приходить погода (навіть якщо вона не потрібна) ми розуміємо, що шукати. Але якщо підключена послуга діджінг або ще її називають гудок, то ви навіть не знаєте, що в місяць платите від 7 грн в місяць в залежності від обраної мелодії. Що ж робити в такому випадку?

Як контролювати витрати і визначити, куди пропадають гроші

Для цього існує 3 варіанти

1 варіант — скористатися системою «Мій Київстар». Для цього досить зайти на сайт киевстара і з будь-якої сторінки є посилання на систему мій Київстар. Далі вам достатньо буде ввести свій номер і пароль, що згенерував, який прийде на телефон.

система мій київстар

І вже на головній сторінці системи буде вихід на розділ «Витрати і платежі», або на головній старніцах буде коротка інформація в табличці — «Витрати»

2 Варіант — поставити додаток «мій Київстар», яке можна завантажити в гуглплеі для Android або в Айтюнс для IPhone. По суті ці додатки повторюють весь функціонал особистого кабінету Мій Київстар. Де також можна крім контролю за своїм рахунком, змінити тариф, підключити або відключити послуги, дізнатися діючі акції.

3 Варіант — більш трудомісткий, тому потрібно зателефонувати оператору Київстар, а це зробити досить складно з огляду на, що компанія Київстар дуже часто любить змінювати тарифи

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector