Термін дії номер (сім карти) Водафон. Як перевірити, продовжити? Скільки?

Сім карта Водафон
Як вже, напевно, всі знають — кожна сім карта має термін дії, а точніше номер передплаченого мобільного зв’язку має термін дії (Лайфсел, Київстар). Зроблено це для того, щоб номерна база у оператора — не закінчується. І якщо людина перестає користуватися своїм номером протягом довгого часу оператор його відключає. Але проблема в тому, що дії для продовження терміну дії сім карти у кожного оператора свої. І найбільш лояльно в цьому плані обійшлися власники компанії Київстар, тому як номер можна продовжити і безкоштовно. На відміну від Лайфсел і Водафон, де для користування своїм же номером обов’язково необхідно поповнення. Але про все по порядку.

Термін дії номера Водафон

новий пакет

Кожен пакет МТС і Водафон має термін дії протягом 60 днів після активації, якщо ви протягом 60 днів після того як купили пакет Водафон не поповните його мінімум на 5 грн — Ваш номер буде відключений.

Номер б / у

Як тільки ви перший раз поповнили рахунок — термін дії Вашого номера продовжується на 365 днів. І кожне наступне поповнення також продовжується його на 365 днів. Якщо протягом 180 днів ви не здійснювали жодного дзвінка, що не відправляли СМС — Вашим номером можуть відключити вихідні дзвінки і для подальшого користування Вам необхідно його продовжити.

Як продовжити?

Як ви вже зрозуміли для продовження термін дії пакет Вам необхідно поповнити свій номер мінімум на 5 грн (переказ коштів не враховується).

Як перевірити термін дії пакета
Для перевірки використовуйте той же USSD запит, що і для перевірки рахунку — * 101 #

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector