Водафон RED Extra XS — проблеми та нюанси тарифу. —


Компанія Водафон продовжує оновлювати лінійку тарифний планів і після припинення дії тарифів RED S 2015 всі абоненти були переведені на тариф нібито краще в використанні з великою кількістю мегабайт і соотвественно більшою абонентської платою і мали загальну назву EXTRA. А тепер ці тарифи стали надбанням громадськості, тобто лінійки Extra на даний момент є основною.

Вартість і кількість послугу в тарифі RED Extra XS?

абонплата

55 грн      за 28 днів, тобто до нових умов компанія Водафон буде збирати абонентка плату 13 разів за один рік.

Дзвінки всередині мережі

Безліміт

Дзвінки на інші оператори

60 хвилин

Інтернет

2 гігабайти

смс

30 шт

У чому власне полягає ОБМАН компанії Водафон з тарифом Red Extra

Зараз мова не тільки про тарифі XS, а про всі тарифних планах даної лінійки Extra. Тому як саме з введенням цих тарифних планів абонентська плата в компанії Водафон буде зніматися не кожен місяць як це було завжди, а кожні 28 днів і відповідно отримуємо 2 проблеми:

  1. За один рік абоненту компанії Водафон доведеться заплатити на одну абонентську плату більше ніж це абонентки з колишнім тарифним планом.
  2. Дата платежу буде постійно зрушуватися і запам’ятати коли необхідно поповнювати рахунок — неможливо. Навіть з огляду на той факт, що за допомогою запиту * 101 * 4 # можна перевірити залишок хвилин, мегабайт і термін дейсвія пакета забути цю дату цілком реально і як тільки грошей не рахунку буде вистачати для зняття черговий абонплати в силу вступають денні тарифи EXTRA. Які значно дорожче.

Денні тарифи EXTRA XS

абонплата

3 грн і вона ж включає безлімітні дзвінки всередині мережі

Дзвінки всередині мережі

нібито безліміт, але з вас буде знято суму в розмірі 3 грн, яка не залежить від того розмовляли ви сьогодні чи ні

Інтернет

Перший вихід в інтернет за добу обійдеться Вам 5 грн за 100 мегабайт, а смартфон может сам по собі отримати пошту і навіть не знати, що місячний пакет у вас закінчився

Дзвінки на інші оператори

50 копійок за хвилину

Дзвінки за кордон

3 грн за хвилину на країни Водафон

Як перейти і підключити тариф Red Extra XS

Ніяк. Або Вам доведеться купити новий пакет з такою назвою або ніяк. Тому як перейти — неможливо. Хоча є винятки для старих абонентів МТС або Водафон Red S M L 2015 року, але їх і так переводять на дані тариф без будь-яких дозволів з боку абонента.

висновок

Тенденція подорожчання триває і нічого хорошого дані пакети нам не віщував швидше за все всіх абонентів навіть тих які зараз використовують тарифи лайт + або red s (без extra) переведуть на плату за 28 днів або ж змусять перейти на новий пакети.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector