Тариф ред ХС (Red XS) Водафон — відгуки та порівняння. Як перейти і чи варто?

Водафон логотип
Як відомо компанія Водафон з 3 квітня 2017 року підвищила абонентську плату на тариф лайт +, відповідно пакет з колись колишньої абонентської платою в 20 грн і займала перше місце серед найдешевших тарифних планів став не таким вже й вигідним. А його місце серед тарифних планів Водафон зайняв Ред XC. І ось чому!

Вартість послуг в тарифу Ред XS в порівнянні з лайт +

Призначення будь-якого дешевого пакета — це здійснення дзвінків всередині мережі. І ті абоненти, які шукають вигідні для себе тарифи Водафон і при цьому їм потрібні тільки дзвінки, а не безлімітний доступ до мережі. Але в зв’язку з підвищенням абонплати, на даний момент абсолютно всі пакети мають безкоштовні мегабайти і практично однакову абонплату. З цієї причини варто задуматися про покупку смартфона і використанню «нав’язаного» безкоштовного інтернету.

Водафон RED XS

Водафон лайт +

абонплата

40 грн

35 грн

Вартість послуги рік без абонплат

360 грн

350 грн

Дзвінки всередині мережі

безлим

Безлім

Дзвінки на інші оператори

60 хвилин

30 хвилин

Інтернет

500 мегабайт

1 Гб

СМС

1,5 грн за 50 штук

1,5 грн за 50 шт

Порівнюючи обидва тарифних плани можна помітити, за додаткові 5 грн в місяць ви отримуєте більше інтернету і в 2 рази більше хвилин на інші мобільні. З цієї причини тариф ред хс кілька цікавіше і на даний момент є найбільш вигідним серед тарифних планів Водафон.

Послуга рік без абонплат в тарифі RED XS Водафон

Нагадаємо послуга «Рік без абонплат» дозволяється Вам заплатити абонплату за раз на весь рік і якщо Вам достатньо послуг, що надаються в пакеті, то поповнювати його більше немає необхідності.

Вартість послуги в тарифі RED XS — 360 грн (для порівняння в тому ж лайт +350 грн)

Підключення — * 360 #
Після підключення для активації Вам доведеться поповнити рахунок ще на 40 грн для активації послуги.

Як перейти або підключити тариф RED XS

Для переходу надішліть запит виду: * 250 * 351 #

Вартість переходу — 40 грн, після того як вам прийде смс про переведення вашої сім карти на новий пакет бажано перезавантажити телефон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector