Як собі купити співрозмовника або функції Iphone 4s? —

Уже за аналогією компанія Apple після того як випустили третій айфон відразу ж за ним вийшов 3s зовні не відрізняється, але з більш навороченими параметрами. Ось і з четвіркою було те ж саме. Зовні 4s і iphone 4 нічим не відрізняється, а ось параметри і функції набагато крутіше у 4s.

Ну це все відступ і параметри айфона ви зможете дізнатися в лобом Інтернет магазині або на сайті apple. А я хочу зупинитися трохи на іншому.

Пам’ятайте коли дивишся фільми з фантастичним ухилом там вічно йде розмова між комп’ютером і людиною, як правило, елементарні питання вже ніхто не ставить бо вони вже всі передбачені машиною і вона спокійно може з цим впоратися.

Ось і компанія Apple від цього не відстає. В iphone 4s вбудований програмний помічник який управляється голосовим інтерфейсом під назвою Siri.

Не знаю, чому siri, але підозрюю що це жіноче ім’я бо голосовий інтерфейс має жіночий голос. Так ось ця Сірі — тепер будемо називати її жіночим родом, може розуміти велику кількість необхідних виразів при чому з огляду на мізерність англійської мови і відсутність відмін в словах то сири розуміє практично з підлозі слова, а забув напевно сказати, що інтерфейс розуміє тільки англійську мову при чому більше скорочений англійська (американський), але точно не британський, якому як правило нас вчать в школі.

Аж до того, що я сказав відправити повідомлення і назвав кому, вона відповіла, що готова до набору я диктую що хотів набрати вона на 90 відсотків правильно мене зрозуміла. Чесно сказати я навіть не знав як правильно пишуться деякі слова які вона написала з повідомленні.

Коротше програма гідна поваги ось тільки б працювала як слід у нас в Україні як слід. Тому що офіційно apple заявляє що siri може буквально розуміти фрази хочу поїсти і видасть всілякі ресторани, але це працює напевно в сегменті, який називається USA. Перевірити я цього не можу. У нас в Україні з навігацією, ресторанами і магазинами вона відповісти нічого не змогла.

Напевно наша країна ще доросла до потрібного прогресу)).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector