Інтернет Водафон для планшета Тарифи порівняння

бейсболка Vodafone
Це продовження циклу статей — Вибираємо мобільний інтернет для планшета. Коротенько це пошук хорошого тарифного плану з максимально дешевим в експлуатації інтернетом, на інші параметри нам байдуже. Але суть в тому, що оператори хоч і називають такі тарифні плани для планшетів, але на жаль вартість використання таких пакетів оставлеет бажати кращого. А точніше це було в тарифі 3G гаджет від лайфселл. Подивимося, що буде далі і сьогодні огляд тарифних планів Водафон.

Тарифи Водафон для планшета

Проблема або нюанс компанії Vodafone в тому, що тарифних планів призначених лише для виходу в мережу у них немає, а точніше все пакети Водафон мають як вихід в інтернет так і досить прийнятні ціни на дзвінки. Ну це не страшно маємо, те що маємо.

Водафон Red S

Тариф з найменшою абонентською платою в розмірі 30 грн. В якому нам надають

  1. 3g Інтернет — в розмірі 500 мегабайт, що безсумнівно мало.
  2. Дзвінки всередині мережі — безліміт
  3. 30 хвилин безкоштовних (що входить в абонентську плату) — на інші оператори
  4. Дзвінки за кордон — детальніше тут

Водафон Red M

Тут абонентська плата, трохи вище і дорівнює — 50 грн. Відмінності від попереднього тарифного плану складають:

  1. 3g інтернет — в розмірі 2 гігабайти, а також доступ до соціальних мереж, таким як Facebook, Instagram, Twitter і месcенджер Viber. Що цікаво мережу вконтакте гуглплюс в цей список не входить і краще користуватися даними мережами за допомогою офіційних додатків. Тому як з використанням браузера можна переглянути відео з сайту — Facebook.com, а не m.Facebook.com. І внаслідок чого з вашого рахунку буде знято мегабайти або ж гроші.
  2. Аналогічно тарифу S
  3. 50 хвилин на інші оператори

Також в Водафон є пакет red L, але його використання вигідно тільки в разі яскравою необхідності, по роботі або відсутності інтернету як такого в домашніх умовах.

підсумок

Тариф red S підходить більше для дзвінків, а інтернет тут хіба, що для того щоб перевірити пошту або прочитати повідомлення з вайбера. Повноцінний доступ до мобільного інтернету за допомогою цього пакета не вийде. У будь-якому випадку підключаться, варто на мінімальну абонентську плату, а змінити тариф це вже не проблема.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector